Autor Wątek: Downgrade 3DS  (Przeczytany 1942 razy)

Offline snickersuper

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
Downgrade 3DS
« dnia: Styczeń 03, 2013, 18:41:19 »
Zanim zacznę i zostanę potępiony za swoje pytanie chciałbym wyjaśnić że nie jestem złodziejem. Mam w domu bardzo pokaźną kolekcję oryginalnych gier na PS3 z której jestem bardzo dumny. W żadnym razie nie popieram piractwa i szanuję wszystkich którzy nie idą na łatwiznę i płacą duże pieniądze za oryginalne gry.

Po tym małym wstępie czas wyjaśnić o co mi chodzi. Jakiś czas temu kupiłem swojej kobiecie w prezencie jej wymarzone Nintendo 3DS. Zakupiliśmy kilka gier ale po czasie coraz trudniej wybierać nam nowe pozycje. Oczywiście można czytać recenzje oglądać gameplay'e ale wszyscy wiecie że to nie to samo. Poszperałem w google i znalazłem nagrywarkę do gier, z opisu wynika że można na nią wgrać dowolną liczbę gier z Nintendo DS. Problem w tym że zaraz po włączeniu gry zaktualizowaliśmy system. Czy jest jakiś sposób aby go "downgradeować" lub obejść ten problem? Może ktoś z was zna jakieś sposoby albo lepszą nagrywarkę?

Proszę o odpowiedź i przypominam że moje jedyne intencje to wypróbowanie gry przed zakupem aby go nie żałować i upewnić się czy aby na pewno wybrałem dobrą grę. Nie zamierzam reagować na żadne opryskliwe wypowiedzi i proszę aby udzielali się tu wyłącznie ludzie którzy chcą pomóc. Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc, wiadomość lub chociażby link do strony o tej tematyce.

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: Downgrade 3DS
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 03, 2013, 19:49:02 »
Downgrade 3DSa jest obecnie niewykonalny. Niepopiracisz.

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Downgrade 3DS
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 03, 2013, 20:11:08 »
Jeśli masz Acekard to poczekaj, na pewno wyjdzie update z obejściem zabezpieczeń.

Offline snickersuper

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Downgrade 3DS
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 03, 2013, 20:12:26 »
Moja znajoma napisała mi że format pamięci systemowej załatwi sprawę ale wolałem najpierw upewnić się tutaj. Są jakieś szanse że to zadziała czy to bez znaczenia?

Nie kupiłem jeszcze żadnej nagrywarki ponieważ jak już pisałem wolę zasięgnąć opinii większego grona.

Offline igorch

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 629
Odp: Downgrade 3DS
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 03, 2013, 20:24:09 »
teoretycznie format pamieci systemowej nie powinien zadzialac
ale jak chcesz to probuj