Autor Wątek: PS2  (Przeczytany 2003 razy)

Offline ochłap

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 238
PS2
« dnia: Kwiecień 06, 2013, 17:24:56 »
Mianowicie mam taki problem, w konsoli jest wejście na kabel internetowy co by sugerowało, że można tam wetknąć kabel i podłączyć do internetu (co jest raczej oczywiste) ale bardziej mnie zastanawia co dalej. Co takie podłączenie umożliwia ewentualnie jak z tego korzystać. Sam będę mógł się o tym dogłębniej przekonać dopiero za jakiś czas ale chce wiedzieć czego się spodziewać.

Offline mingan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 288
Odp: PS2
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 06, 2013, 17:48:18 »
Teoretycznie umożliwia to granie w multi ale (chyba) wszystkie gry, które to obsługiwały już dawno pozamykały serwery.

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: PS2
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 06, 2013, 21:02:01 »
Możesz grać w gry po sieci (np. Battlefield2), przeglądać internet, udostępniać pliki.

Offline Max

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 78
Odp: PS2
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 07, 2013, 23:49:45 »
nie licz na to co jest chociaż by w psp tam to bardziej jest na zasadzie jak masz gre która to obsuguje i farta ze nie wyłączyli serwera to może z kimś zagrasz i tyle z pozycji menu nic nie zrobisz nawet nie skonfigurujesz połaczenia tylko przez jakąs gre.

Offline Ostry96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 784
  • GG: 6667654
Odp: PS2
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 08, 2013, 12:16:27 »
Jeśli mogę coś wnieść...
Jest jeszcze pare gier (bo raczej już nie pełno) z serwerami. Wiem że nawet można takowy założyć, ale to tylko nieliczne gry cuś takiego udostępniały. Jak dobrze pamiętam to bawiłem się ... chyba jeszcze w tym roku Battlefield 2 online. <Fajnie ; p> W sumie ja używałem zapisanej na karcie wcześniej konfiguracji (z płyty dołączanej do adapterka [NAD]) ale sądzę że i bez tego, wystarczyłoby się pobawić ustawieniami w grze.
Logicznie rzecz biorąc, sądzę że gdyby się stworzyło coś ala "Dysk sieciowy" albo po prostu dobrze komputerek skonfigurować, to z pozycji PS2 dałoby się odpalać gry które są na komputerku <w celu nie psucia sobie lasera ;p>
Dodam że to świetne dla slimek rozwiązanie, bo dorwać  wpięcie dysku do slimki, czasem graniczy z cudem.

...jak coś chciałbyś/chcielibyście więcej... służę pomocą : ]

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: PS2
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 08, 2013, 23:29:47 »
Próbowałem udostępniać gry po sieci, ale nic z tego nie wyszło.

Offline NitroX

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
Odp: PS2
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 31, 2013, 11:21:34 »
Albo jeśli masz brata/siostrę/kuzyna/kuzynkę z PS2 to można przez LAN grać. Ja tak z kumplem pocinałem w Burnouta.
Moja twórczość :-) = soundcloud.com/8sync
Kupię: Game Boy Advance SP Brighter (AGS-101)

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: PS2
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 31, 2013, 18:42:52 »
Albo w Gran Turismo 4. Poza tym, dzięki opcji gry po LAN w GT4, można też grać online za pomocą XLink Kai.