Autor Wątek: Konsola po wakacjach  (Przeczytany 6845 razy)

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Konsola po wakacjach
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 11, 2013, 21:42:12 »
@Ukukuki
Contra 4 na DS to genialny tytuł! Dla mnie 10/10 + znaczek jakości + rekomendacja + polecam + trzeba zagrać + najlepszy zakup itp. itd. ;D

Przeszedłem Contre 4 na prawie wszystko możliwe sposoby, z rożnymi kombinacjami broni. Wszystko bez korzystania z continue.

Ciekaw jestem co Cie tak odrzuciło od tej Contry.

Offline Ukukuki

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Konsola po wakacjach
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 11, 2013, 21:53:15 »
Kurde nie wiem! Jak już wspominałem po filmikach wyglądało to jak stara dobra Contra, jednak nie poczułem w tym tytule tego co uwielbiam w starych częściach. Skończyłem coś tam pograłem ale po odblokowaniu klasycznej Contry z NESa już kompletnie olałem część czwartą. Nie ma tej magii i tego czegoś co trudno opisać:P. Przykładowo wstawki w postaci modeli 3D mi strasznie się nie podobały, psuły klimat staroszkolnej gry. Po prostu słaba grywalność dla mnie. Teraz pozostał mi tylko Metal Slug;(

Offline wasczarek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 192
  • Pacjent szpitala Arkham
    • Arhn.eu
Odp: Konsola po wakacjach
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 01, 2013, 12:21:34 »
Nie zamierzam robić nowego tematu,więc zapytam tutaj :chciałem kupić 3ds'a,ale teraz myślę nad :psp 3004 i ps3.Które wybrać?Na ps3 są bardzo fajne gry[Uncharted,Killzone,heavy Rain,Journej,God of war],ale na psp też.
Oto kręcąca kokoszka:

Offline Ostry96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 784
  • GG: 6667654
Odp: Konsola po wakacjach
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 01, 2013, 12:31:39 »
Powiem, napiszę tak:
3DS - fajna zabawka - bardziej od PSP mi się podoba.
PSP - ma dużo fajnych tytułów alee...
PS3 - kupujesz PS+ i masz gry dosłownie za darmo 8-] (dopowiem że teraz w PS+ dostałem, ludy dostają Assassin's Creed 3! A poprzednio był NFS MW ten nowy.... nie wiem czy to zachęci bo nie kryję że ten NFS mi się nie podoba :F, ale ale, cały czas jest dostępny Saints Row III czy Uncharted chyba trzeci)

Ale to też zależy za ile chcesz poszczególne zabawki kupić.

Offline nintendog

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 198
Odp: Konsola po wakacjach
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 01, 2013, 13:14:11 »
Można tez te gry mieć za 1 zł - na allegro kupuje sie zdrapke 30 dniowa na PSPlus - brat już 4 miesiąc z tego korzysta i działa - wystarczy za kazdym razem zakladac nowe konto PS+ i przypisać kartę na nie.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Konsola po wakacjach
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 01, 2013, 13:36:50 »
Sony rulezuje z tym PS+. Wielkich rarów w ofercie nie ma, ale jeżeli ktoś niekoniecznie ma czas przekopywać się przez tonę recek na necie, dostaje w ofercie każdego miesiąca pakiet tytułów do ogrania. Oczywiście nie są to tytuły niszowe lecz raczej komercyjne hity, a dość często także zwykłe popierdółki. Myślę, że na PS Vita to niezła oferta z uwagi na niewielką ilość gier, natomiast na ps3 lepiej inwestować w gry w wersjach pudełkowych. Na allegro w przeciągu kilku tygodni od premiery można się spotkać ze spadkiem cen nawet o 50% w stosunku do ceny wyjściowej. Później jest już tylko lepiej, to samo dotyczyło psp, gry na ten system kosztują grosze.

Sony jak zwykle 100 lat przed Nintendo w zakresie polityki z klientami. Nintendo może za 100 lat wpadnie na pomysł udostępnienia klasyków z NES'a za na jakiejś platformie. Choć może nigdy to nie nastąpi bo ludziom widać pasuje płacenie po raz setny za Super Mario Bros. z NES'a, które znika z twojej kolekcji wraz z awarią konsoli.

Offline Ostry96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 784
  • GG: 6667654
Odp: Konsola po wakacjach
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 01, 2013, 14:36:55 »
Jeszcze do PSplus'a wracając, w czerwcu czy lipcu nawet Battlefield 3 był.
Z góry polecę mieć vitę i PS3 a no i PSP - gdyż zdarza się że i na PSP się coś tam dorwie, gdyż jedno konto PS+ gwarantuje pełno gier na np. jednej konsoli z paroma kontami no i konsoli przenośnej. Taka reklama : ]

A co do wypowiedzi nintendoga - jest to fajny sposób, ale jednak zostaję przy corocznym płaceni 2 setek. Mimo wszystko wychodzi to bardzo opłacalne.
A z czystej, jak Twój brat tak robi, to korzysta z jednego konta na PS3 i robi następne by dorabiać PS+ i gra na jednym koncie czyy inaczej? Gdyż ciekawi mnie pare faktów, np. jak skończy się PS+ na jednym koncie z paroma grami = gry tracą ważność to czy na innym "nowym" koncie z PS+ są one dostępne?