Ogólny > Strona i Forum

Nie można zarejestrować się na forum

<< < (2/3) > >>

GRAnith:
Ja wysłałem 4 maile do Antariego przed rejestracją, ale odpowiedzi nie było. :D Więc założyłem GG by napisać jedną jedyną wiadomość do Ciebie Keitaro. ;)

wasczarek:
Jak się zarejestrowałem to chyba było ogólnodostępna rejestracja.
To chyba taka sama sytuacja jak na starym forum na polygamii.

GBM_Fan:

--- Cytat: NimitZ w Wrzesień 25, 2013, 19:42:04 ---No sieeeema! Żeby nowy musiał ludzi z forum na allegro wyszukiwać i przez pytanie do sprzedającego się rejestrować... ;]
Anyway jestem nowy na forum, ale nie nowy w konsolkach ;) Może mi się tu trochę zamieszania wprowadzić.. ;)

--- Koniec cytatu ---

No! Takie zacięcie to ja rozumiem :D Od razu widać, że cenny user, poza tym awatar daje radę ;D

moni-chan:

--- Cytat: GBM_Fan w Wrzesień 26, 2013, 19:07:11 ---
--- Cytat: NimitZ w Wrzesień 25, 2013, 19:42:04 ---No sieeeema! Żeby nowy musiał ludzi z forum na allegro wyszukiwać i przez pytanie do sprzedającego się rejestrować... ;]
Anyway jestem nowy na forum, ale nie nowy w konsolkach ;) Może mi się tu trochę zamieszania wprowadzić.. ;)

--- Koniec cytatu ---

No! Takie zacięcie to ja rozumiem :D Od razu widać, że cenny user, poza tym awatar daje radę ;D

--- Koniec cytatu ---

No ba :D I jeszcze jak zamieszanie wprowadzi tak szokujące jak ten oto avatar to może być ciekawie :P lol

NimitZ:
Zaczniemy od tego dziadunia. Kupiony na allegro, wraz z 2ma braćmi, synem, wnukiem i prawnukiem (czyt. 3x martwe DMG, 1x zdezelowany pocket, 1x GBC, który już 100% działa, oraz sprawna płyta od GBA).
Z trzech podstarzałych muszkieterów powstał on:
https://www.dropbox.com/s/nshjtcbcvt1pd30/2013-10-05%2022.23.28.jpg
Powstały w mrocznej jaskini, na pełnym spontanie, byleby się robotą nie zajmować, z podświetleniem wyjętym z HTC Wildfire. Złożyłem go "ze śmieci" i dałem nowe życie :) Brakuje mu co prawda tylnej klapki na dupkę, ale obudowa po odczyszczeniu jest bardzo ładna :)
Gdyby takie lcdki robili 25 lat temu... ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej