Ogólny > Strona i Forum

Ukrycie działu o okazjach

(1/4) > >>

GRAnith:
Co myślicie o ukryciu działu z okazjami na aukcjach i udostępnieniu go tylko dla zalogowanych? Myślę o tym dlatego, bo sądzę, że niektóre promocje mogą być podkradane przez Szalitara, lub innych cwaniaków-gości forum. A tego raczej nie chcemy, bo często widzę tam post z informacją o niezłej okazji, a tam napis ,,aukcja zakończona", a jakoś nikt później nikt się nie chwali zakupem, lub po prostu pisze ,,dzięki :D". Jak myślicie?

Marcin:
Po to jest wątek by coś wrzucić i by "kto pierwszy - ten lepszy" skorzystał. Linki które tam trafiają zwykle wcześniej rozsyłane są na komunikatorach, nikt nie kupi to ląduje na forum publiczne. Po to to jest, chowając cokolwiek nic nie uzyskasz, poza tym że będzie mniej chętnych się zarejestrować (bo na pierwszy rzut oka forum nie będzie tak ciekawe)

Strony które się chowają za zasłoną logowań, ukrytych działów, dzialików itp., zwykle same chowają się ale we własną pułapkę uzyskiwania małej liczby gości.

Kwaśny:
A ja jestem na tak. Tworzy sie jaka społeczność, to czemu ma się ona dzielić z "obcymi". A takich nowych, co wchodzą tylko do działów handlowych nikt nie potrzebuje.

NintendoPassion:
Jestem za tak. W końcu to forumowicze dzielą się tymi informacjami z innymi forumowiczami. Jestem za.
Doda to smaczku ekskluzywności.

Kacu94:
Tak jak powiedział Mario ;)
Poza tym to jest jakby bonus po rejestracji ;) A może dostęp od ilości postów jeszcze nałożyć?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej