Autor Wątek: Jak przeprowadzić renowację obudowy konsoli PS2 Silver Slim  (Przeczytany 2895 razy)

Offline krzysztofm30

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
Jak przeprowadzić renowację obudowy konsoli PS2 Silver Slim
« dnia: Grudzień 18, 2013, 00:25:15 »
Głęboki  i gęste rysy na obu stronach obudowy

Macie jakieś pomysły, na razie mam jakieś kontakty (oferty) naprawy, ale chcą bajońskich sum.

Będę wdzięczny za wskazówki - ew. kontakt: krzysztofm30@gmail.com

Offline Wawrzino

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 770
Odp: Jak przeprowadzić renowację obudowy konsoli PS2 Silver Slim
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 18, 2013, 10:24:20 »
Może jakieś zdjęcia?
Tak na szybko to jedyne co mi przychodzi do głowy to szpachla do plastiku + nowy lakier.

Offline Bodzio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • strefaPSX
Odp: Jak przeprowadzić renowację obudowy konsoli PS2 Silver Slim
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 18, 2013, 14:23:01 »
Ja nie wiem czy to jest opłacalne w ogóle. Nie lepiej przypolować na allegro na jakąś zepsutą konsolę z dobrą obudową? Nie powinna ona kosztować dużo. 

Offline Max

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 78
Odp: Jak przeprowadzić renowację obudowy konsoli PS2 Silver Slim
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 19, 2013, 00:01:09 »
http://www.autokosmetyki.pl/meguiars_plastx_czyszcznie_polerowanie_usuwanie_rys_z_plastikow_bzobacz_filmyb,p1303.html

tyle w temacie masz na stronie filmiki co i jak sie robi a i polecam produkty marki meguiars odpuść sobie jakieś tempa itp

takie polerki plastików przeprowadza sie na lampach samochodowych oczywiście plastikowych bo do szklanych są inne preparaty

jesli masz pląbe na konsoli i jeszcze jakiś unikatowy kolor to czemu nie ale jak to jest jedna z ogromu czarnych to ja wiem czy sie opłaca?

Offline Morden

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 106
  • ▄▀▄▀██ MRD ██▀▄▀▄
    • Blip Me Beautiful
Odp: Jak przeprowadzić renowację obudowy konsoli PS2 Silver Slim
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 19, 2013, 17:57:25 »
jesli masz pląbe na konsoli i jeszcze jakiś unikatowy kolor to czemu nie

Przeciez napisal, ze ma Silver Slim'a. Polerowanie nie ma najmniejszego sensu, poniewaz sam plastik jest bialy lub szary. Srebrna jest tylko zewnetrzna powloka. Jesli rysy sa wyjatkowo glebokie, a masz checi i czas, mozesz wypolerowac calosc, uzyc szpachli do plastiku i pomalowac na nowo. Mimo, ze plastik wydania Silver jest dosc niewdzieczny, wszystko jest do zrobienia. Wystarczy spojrzec tutaj. Zdjecie pokazuje przy okazji co dzieje sie ze srebrnym kolorem.