Autor Wątek: [DS, Wii] Nintendo zamyka Nintendo Wi-Fi Connection  (Przeczytany 6843 razy)

Offline M4ciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1449
  • Kapitan Gwiezdnej Floty
    • Home Page / Portfolio
Odp: [DS, Wii] Nintendo zamyka Nintendo Wi-Fi Connection
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 27, 2015, 09:34:59 »
Też bym tak zrobił, tylko czym da się kopiować save'y w dwie strony?
Kupię: Game Boy Classic + pudełko, Game Boy Pocket +pudełko
Pełne komplety, w dobrym stanie

Offline emczer

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 62
  • FC: 3626-0905-9400
Odp: [DS, Wii] Nintendo zamyka Nintendo Wi-Fi Connection
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 27, 2015, 09:50:55 »
Jak mnie pamięć nie myli, to wystarczy jakiś flashcart i "rom" SaveSender by w obie strony zrobić to po sieci.

Offline keromatsu

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: [DS, Wii] Nintendo zamyka Nintendo Wi-Fi Connection
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 27, 2015, 10:52:30 »
@M4ciek owszem, lecz do zgrania save poterzeba flashera(nim zgrasz rom z kartridża)/action replaya.
@Kiriki-kun Jak zgrasz grę z oryginalnego nośnika/użyjesz na nim action replaya to jest to 100% legalne. Ale twój wybór.

Offline M4ciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1449
  • Kapitan Gwiezdnej Floty
    • Home Page / Portfolio
Odp: [DS, Wii] Nintendo zamyka Nintendo Wi-Fi Connection
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 27, 2015, 12:33:58 »
Da się to zrobić za pomocą R4i / R4i 3DS?

BTW granie w piraty i ich ściąganie jest w Polsce legalne, nie grozi za to żadna kara. No ale, nie można tego pochwalać.

Kupię: Game Boy Classic + pudełko, Game Boy Pocket +pudełko
Pełne komplety, w dobrym stanie

Offline keromatsu

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: [DS, Wii] Nintendo zamyka Nintendo Wi-Fi Connection
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 27, 2015, 13:36:56 »
Ale piraty i oryginały różnią się friend codem. Można pobrać np. Rom zbanowany, wielu użytkowników nabijających wyniki itp.

Offline keromatsu

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: [DS, Wii] Nintendo zamyka Nintendo Wi-Fi Connection
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 27, 2015, 13:40:53 »
@M4ciek Tak, jak zgrasz rom z carta, jest w linku jak z takowym postępować i jak go spachować. :)
UWAGA! Wielokrotnie wykorzystywane friendcody mogą powodować spore problemy.

Offline Ostry96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 784
  • GG: 6667654
Odp: [DS, Wii] Nintendo zamyka Nintendo Wi-Fi Connection
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 27, 2015, 13:53:08 »
Kopie swoich kartów zawsze fajnie zrobić i mieć w jednym miejscu, zamiast żonglować nimi.
Ja akurat lubię tak robić, kartridże mogą sobie spokojnie leżeć w pudełkach, a ja się nie martwię, że kiedyś im się coś złego stanie, czy ktoś mi podwędzi, czy tam nawet zgubię. Choć to już lekka paranoja może, ale lubię o swoje rzeczy dbać jak tylko mogę.

Mam podobnie :F
Mam całe gigabajty oryginalnych płyt CD z muzyką, kupuję je często za 100-200zł, po czym zgrywam je na dysk, one idą na półkę i... tyle. Zdarza się bardzo sporadycznie że odpalę jakąś w odtwarzaczu CD, ale poza tym - są jak nowe. Nawet - a to zabawne - zostawiam oryginalną folię z pudełka. To dopiero lekka paranoja :F
Z grami mam podobnie, jednak co do gier np. na PSX'a - no niby mam ten Action Replay wpinany z tyłu konsoli, ale ni to nie chcę nagrywać kopii zapasowych, a też nie chcę obciążać lasera :L... na szczęście PS2 już miało wejście na dysk i tego HD Loader'a (ciekawostka: program HDL mam oryginalny na płycie) więc w zasadzie w mej PS2'ce sam laser jest jak nowy :G a no i jeszcze ta zaleta, że nie muszę mieć płyty z grą w napędzie - jedynie ww. HDL jest ciągle w napędzie ale po czasie to i jego można wyjąć~


A co do zgrywania romów z DS'a - posiadam DS Backup Gold... działający na systemach tylko 32 bitowych... ale działa i zgrywa. Zgrywa i wgrywa nie tylko save ale i zawartość całego carta~

Offline keromatsu

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: [DS, Wii] Nintendo zamyka Nintendo Wi-Fi Connection
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 27, 2015, 17:05:34 »
@Ostry96 A jakbym wysłał ci grę to za niewielką opłata to byś zgrał?