Ogólny > Strona i Forum

Nowości na stronie głównej

<< < (4/6) > >>

GBM_Fan:

--- Cytat: nvd96 w Styczeń 08, 2021, 14:35:23 ---
--- Cytat: Wawrzino w Czerwiec 09, 2019, 21:43:46 ---Mnie od dawna kusi EverDrive-GBA X5, ale cena trochę chłodzi zapał.

--- Koniec cytatu ---

W związku z Black Friday i -20% zamówiłem tego X5 w wersji mini(rozmiar standardowego carta do GBA). Niestety nie dostarczają do Polski, więc zamówiłem okrężną drogą przez kumpla, do którego już przesyłka dotarła. Jak już dostanę i trochę pogram, to dam znać co to za sprzęcik ;)

--- Koniec cytatu ---

Czekamy.

Swoją drogą za każdym razem jak wchodzę na to forum i widzę Twój avatar to chce mi się grać w serię Fire Emblem na GBA :D Cudowna gra, mam tylko nadzieję, że po latach przerwy jak do niej wrócę to się nie rozczaruje ;)

nvd96:

--- Cytat: GBM_Fan w Styczeń 19, 2021, 12:22:11 ---
--- Cytat: nvd96 w Styczeń 08, 2021, 14:35:23 ---
--- Cytat: Wawrzino w Czerwiec 09, 2019, 21:43:46 ---Mnie od dawna kusi EverDrive-GBA X5, ale cena trochę chłodzi zapał.

--- Koniec cytatu ---

W związku z Black Friday i -20% zamówiłem tego X5 w wersji mini(rozmiar standardowego carta do GBA). Niestety nie dostarczają do Polski, więc zamówiłem okrężną drogą przez kumpla, do którego już przesyłka dotarła. Jak już dostanę i trochę pogram, to dam znać co to za sprzęcik ;)

--- Koniec cytatu ---

Czekamy.

Swoją drogą za każdym razem jak wchodzę na to forum i widzę Twój avatar to chce mi się grać w serię Fire Emblem na GBA :D Cudowna gra, mam tylko nadzieję, że po latach przerwy jak do niej wrócę to się nie rozczaruje ;)

--- Koniec cytatu ---

Na GBA są najlepsze :D

Tak na dobrą sprawę zakup był podyktowany przez Fire Emblemy, bo grałem na starym EZF Advance Realtime w tłumaczonego ROMa szóstki i miał problemy z wczytaniem backupu zapisu, który na emulatorze na PC normalnie się uruchamiał. Co przenośne granie to przenośne granie :)

GBM_Fan:

--- Cytat: nvd96 w Styczeń 20, 2021, 16:38:46 ---
--- Cytat: GBM_Fan w Styczeń 19, 2021, 12:22:11 ---
--- Cytat: nvd96 w Styczeń 08, 2021, 14:35:23 ---
--- Cytat: Wawrzino w Czerwiec 09, 2019, 21:43:46 ---Mnie od dawna kusi EverDrive-GBA X5, ale cena trochę chłodzi zapał.

--- Koniec cytatu ---

W związku z Black Friday i -20% zamówiłem tego X5 w wersji mini(rozmiar standardowego carta do GBA). Niestety nie dostarczają do Polski, więc zamówiłem okrężną drogą przez kumpla, do którego już przesyłka dotarła. Jak już dostanę i trochę pogram, to dam znać co to za sprzęcik ;)

--- Koniec cytatu ---

Czekamy.

Swoją drogą za każdym razem jak wchodzę na to forum i widzę Twój avatar to chce mi się grać w serię Fire Emblem na GBA :D Cudowna gra, mam tylko nadzieję, że po latach przerwy jak do niej wrócę to się nie rozczaruje ;)

--- Koniec cytatu ---

Na GBA są najlepsze :D

Tak na dobrą sprawę zakup był podyktowany przez Fire Emblemy, bo grałem na starym EZF Advance Realtime w tłumaczonego ROMa szóstki i miał problemy z wczytaniem backupu zapisu, który na emulatorze na PC normalnie się uruchamiał. Co przenośne granie to przenośne granie :)

--- Koniec cytatu ---

FE6 najlepsze. Przeszedłem parę razy, szczególnie polecam hard mode, kosmos grywalność. Co ciekawe, najtrudniejsze w trybie hard są pierwsze poziomy, potem postacie pod natłokiem przeciwników tak szybko levelują, że łatwo ich "wyhodować" na koksów :)

Antari:
W ostatnich kilku tygodniach na stronie ukazało się kilka nowych materiałów.

GB Classic | Sprzęt | Classic Gray

Artykuły | Programatory | EZ-Flash Omega vs EZ-Flash Omega Definitive Edition

Zapraszamy do przeglądania nowych materiałów.

Marcin:
Pomału wracamy do żywych :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej