Autor Wątek: Wygląd forum.  (Przeczytany 3596 razy)

Offline bielin

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Nobody, without heart.
Wygląd forum.
« dnia: Styczeń 17, 2011, 14:26:37 »
Cześć! Mogę załatwić aby człowiek odpowiedzialny za wygląd PS3Info czy Psp-Team dość tanio (obciążam się sam) zajął się wyglądem tego forum. Co wy na to? Nie chodzi mi o zrzutę ale czy chcieli byście tego? Pozdrawiam!
Who are you...again? It's weird. I feel like I'm forgetting something really important.

Offline Chaykin

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 164
Odp: Wygląd forum.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 17, 2011, 15:27:25 »
Hmm... Forum można by trochę "odpicować". Jakieś ładny pasek z logiem na górze + strasznie brakujący mi odnośnik do strony głównej. Kolorystyka też musiałaby być jasna i żywa, zgodnie z tradycją. :] Oby tylko nie było "przebajerzone". Prostota i szybkość działania musi być. Jestem za.

EDIT: Z tym posikaniem się to się wstrzymam...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2011, 16:36:23 wysłana przez Chaykin »
odi profanum vulgus et arceo

Offline bielin

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Nobody, without heart.
Odp: Wygląd forum.
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 17, 2011, 16:21:01 »
Nie mówiłem to o zabiegach kosmetycznych lecz o całkiem nowym desingnie. Człowiek któremu bym to zlecił jest na tyle ufny że jak zobaczycie layout to się posikacie :D


Oczywiście mam taki wkład finansowy w to że forum musiało by istnieć a nie 2 tygodnie po zmianach przestać funkcjonować :)


EDIT: Sprawa dogadana, czekam na zdanie administracji. Oczywiście styl GB, ikonki w stylu GB, emotikony również. Oczywiście jeżeli przejdzie czekam na pomysły!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2011, 17:01:38 wysłana przez bielin »
Who are you...again? It's weird. I feel like I'm forgetting something really important.

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Wygląd forum.
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 17, 2011, 21:12:07 »
Tak się składa iż zajmuję się grafiką i jestem bardzo wymagający jeśli o to chodzi :P Ciężko więc bym zlecał ta robotę innym, jeszcze za kasę (plus niedługo przyjdzie nam opłacić hosta) ja uważam że obecny lay jest w porządku, bo to zasadniczo tylko dodatek do strony. Były plany by przerobić tylko kolorystykę, ale na razie nie mam czasu się za to zabrać.

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: Wygląd forum.
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 17, 2011, 21:18:40 »
Mi do pełni szczęścia na tym forum brakuje tylko może jakiegoś ładnego logo, jak na stronce GBForever i shoutboxa ;) (No i dużej aktywności :D)

marlo92

  • Gość
Odp: Wygląd forum.
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 17, 2011, 21:49:15 »
no ja też bym był za zmianą kolorystyki na jakiś odcień zieleni fajne logo i było by super choć tak naprawdę już się do obecnego wyglądu przyzwyczaiłem i jak dla mnie forum nie ma być ładne a przejrzyste funkcjonalne i czytelne a takie jest i tu duży + dla twórców ;p

Offline bielin

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Nobody, without heart.
Odp: Wygląd forum.
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 18, 2011, 01:12:16 »
Więc teraz nie wiem. Keitaro określ się dokładniej jest to taka okazja która może się nie powtórzyć bo nie lubię się narzucać a prawdziwy pro robił by to forum. 
Who are you...again? It's weird. I feel like I'm forgetting something really important.

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Wygląd forum.
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 18, 2011, 01:23:47 »
Ja jestem na nie, jeszcze uzgodnię to z Antarim jak wróci w czwartek. W swoim czasie zmiany jakieś na pewno się pojawią.

Offline bielin

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Nobody, without heart.
Odp: Wygląd forum.
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 18, 2011, 01:27:14 »
Rozumiem :)
Who are you...again? It's weird. I feel like I'm forgetting something really important.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Wygląd forum.
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 19, 2011, 11:51:28 »
Ja bym chciał zmienić kolorystykę na jakiś odcień zieleni podobnie jak Marlo, plus dodałbym jakieś logo będące odnośnikiem do GBF. Ikonki postów nieprzeczytanych i przeczytanych http://gbforever.pl/forum/Themes/default/images/off.png można by podmienić na jaką wariację na temat GB. Tylko i aż tyle bym w tym aspekcie zmienił. Wydaje mi się że to nie jest jakaś mega ingerencja w źródło forum, no ale wiadomo, ja się nie znam, nie jestem grafikiem.
Jeżeli chodzi o projektowanie wszystkiego od nowa to chyba wolałbym taki minimalizm jaki jest obecnie, jest bardzo czytelnie :) A pieniądze można przeznaczyć na tegoroczną opłatę hosta i domeny, gdyż za jakiś czas to będzie głównym problemem na tapecie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2011, 11:59:33 wysłana przez Antari »

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Wygląd forum.
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 19, 2011, 20:53:41 »
sadze ze dla nas nie bedize to problem. moge w wiekszej czesci pokryc ten koszt, jednakze musielibysm sie zrzucic. chcialem jeszcze poruszyc jeden problem. bo jako serwis o gameboyu reklamujemy (chodzi o buttony na samym dole) wiele innych serwisow, ktore traktuja o grach, graniu i ogolnie o tym roadzaju rozrywki. my oplacamy nasz serwis, jednakze inne serwisy, ktore my reklamujemy nie reklamuja nas.... to musi byc obupulna korzysc i nie mozemy pozwolic sobie na to zeby reklamowac inne serwisy za nasze pieniadze.... nasze pienaidze przeznaczamy na rozwoj naszego serwisu, a nie serwisow obcych... musimy o tym pameitac. oczywiscie sami jestesmy uzytkownikami innych serwisow, ale tu nie chodzi o jakas korzysc materialna tylko o jak najelszpy sposob dotarcia do wiekszej liczby ludzi, ktorzy mogliby zaczac korzystac z naszego forum oraz stac sie w koncu jego czescia. pozdro.

Offline WiiTold

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 147
  • Newbie Nintendo Collector
Odp: Wygląd forum.
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 19, 2011, 21:16:37 »
sadze ze dla nas nie bedize to problem. moge w wiekszej czesci pokryc ten koszt, jednakze musielibysm sie zrzucic. chcialem jeszcze poruszyc jeden problem. bo jako serwis o gameboyu reklamujemy (chodzi o buttony na samym dole) wiele innych serwisow, ktore traktuja o grach, graniu i ogolnie o tym roadzaju rozrywki. my oplacamy nasz serwis, jednakze inne serwisy, ktore my reklamujemy nie reklamuja nas.... to musi byc obupulna korzysc i nie mozemy pozwolic sobie na to zeby reklamowac inne serwisy za nasze pieniadze.... nasze pienaidze przeznaczamy na rozwoj naszego serwisu, a nie serwisow obcych... musimy o tym pameitac. oczywiscie sami jestesmy uzytkownikami innych serwisow, ale tu nie chodzi o jakas korzysc materialna tylko o jak najelszpy sposob dotarcia do wiekszej liczby ludzi, ktorzy mogliby zaczac korzystac z naszego forum oraz stac sie w koncu jego czescia. pozdro.
Prawda :D
Mój Sprzęt: Wii White, GB Classic White, GB Color Transparent Clear,  GB Advance SP Graphite, 3DS Aqua Blue, PSX, PS One

Offline bielin

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Nobody, without heart.
Odp: Wygląd forum.
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 20, 2011, 00:59:59 »
Synchronizacja portalu z facebook. I inne stylistyczne pierdołki były by super. Więc orzekam, temat zamknięty. Keitaro zajmuje się wyglądem. Ja wspomogę was gdy najdzie taka potrzeba. Czyli wykupienie hosta. Pozdrawiam!
Who are you...again? It's weird. I feel like I'm forgetting something really important.