Ogólny > Strona i Forum

Wygląd forum.

(1/3) > >>

bielin:
Cześć! Mogę załatwić aby człowiek odpowiedzialny za wygląd PS3Info czy Psp-Team dość tanio (obciążam się sam) zajął się wyglądem tego forum. Co wy na to? Nie chodzi mi o zrzutę ale czy chcieli byście tego? Pozdrawiam!

Chaykin:
Hmm... Forum można by trochę "odpicować". Jakieś ładny pasek z logiem na górze + strasznie brakujący mi odnośnik do strony głównej. Kolorystyka też musiałaby być jasna i żywa, zgodnie z tradycją. :] Oby tylko nie było "przebajerzone". Prostota i szybkość działania musi być. Jestem za.

EDIT: Z tym posikaniem się to się wstrzymam...

bielin:
Nie mówiłem to o zabiegach kosmetycznych lecz o całkiem nowym desingnie. Człowiek któremu bym to zlecił jest na tyle ufny że jak zobaczycie layout to się posikacie :D


Oczywiście mam taki wkład finansowy w to że forum musiało by istnieć a nie 2 tygodnie po zmianach przestać funkcjonować :)


EDIT: Sprawa dogadana, czekam na zdanie administracji. Oczywiście styl GB, ikonki w stylu GB, emotikony również. Oczywiście jeżeli przejdzie czekam na pomysły!

Marcin:
Tak się składa iż zajmuję się grafiką i jestem bardzo wymagający jeśli o to chodzi :P Ciężko więc bym zlecał ta robotę innym, jeszcze za kasę (plus niedługo przyjdzie nam opłacić hosta) ja uważam że obecny lay jest w porządku, bo to zasadniczo tylko dodatek do strony. Były plany by przerobić tylko kolorystykę, ale na razie nie mam czasu się za to zabrać.

Rezor:
Mi do pełni szczęścia na tym forum brakuje tylko może jakiegoś ładnego logo, jak na stronce GBForever i shoutboxa ;) (No i dużej aktywności :D)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej