Ogólny > Strona i Forum

Reaktywacja serwisu GBForever - 21.06.2015

<< < (2/10) > >>

GRAnith:
Cześć. Sporo rzeczy się w tym czasie u mnie zmieniło. U wielu z was pewnie też. Można by nawet wątek na to założyć.

Wawrzino:

Cieszę się, że powstaliście z popiołów. Cytując samego siebie z Facebooka:

--- Cytuj ---Pytacie czy ktoś nadal wyczekiwał waszego powrotu. No cóż, weźcie kartkę papieru i długopis i możecie mnie wpisać na samym początku listy czekających :) Dobrze znów zawitać w stare progi.
--- Koniec cytatu ---

Ostry96:
No trzeba przyznać - profil na ... Facebook'u faktycznie spełnił się.
A i w ogóle, jak wyżej pisałem - poradziłem sobie z awatarkiem :L

M4ciek:
Trzeba było się gdzieś odezwać, bo myślałem, że olaliście sprawę. Domena była w kwarantannie, można było ją spokojnie przechwycić i każdy zorientowany w temacie domen to widział.

Nie mogę powstrzymać się od skomentowania hostingu, bo to porażka. Używam w tym momencie kilku serwerów wirtualnych i vps w hostpark.pl i robią backup codziennie na osobnych nośnikach. Kiedyś poprosiłem o przywrócenie danego folderu z wskazanego dnia i nie było problemu. A to było konto, uwaga, za 3 pln miesięcznie.

A teraz grzecznie ustawić backup na zewnętrzny FTP codziennie w CRON, póki pamiętacie o kopiach :D

Brakowało mi GBF, ratowałem się RetroAge, ale to nie to :D

Bodzio:
No nareszcie :) Już zaczynałem tracić nadzieję i przewidywać powtórkę z poprzedniego projektu. Dobrze, że jesteście i oby do przodu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej