Ogólny > Strona i Forum

Fundusz na utrzymanie serwisu GBForever - Domena + Hosting

(1/1)

Antari:
Witajcie!

Po dokładnym przemyśleniu kwestii finansowania inicjatywy serwisu GBForever podjęliśmy określone środki w celu stworzenia swego rodzaju funduszu na utrzymanie GBForever obejmującego roczne koszty opłacenia domeny oraz hostingu. Na chwilę obecną korzystamy z usług Kylos.

Fundusz, a co za tym idzie zbiórka pieniędzy będzie trwała przez cały rok, a pieniądze zebrane w ten sposób przeznaczymy w całości na pokrycie rocznych opłat. Oznacza to, że pieniądze można wpłacać w dogodnym dla was momencie, niezwiązanym z jakimikolwiek terminami. W przypadku wystąpienia nadwyżki, całość będzie przeznaczana na pokrycie kosztów domeny i hostingu w kolejnych latach funkcjonowania serwisu.

W przypadku wystąpienia nadprogramowych opłat lub problemów natury technicznej wymagających poniesienia dodatkowych opłat będziemy korzystali właśnie ze środków znajdujących się w funduszu.

W ten sposób, miejmy nadzieję, raz na zawsze rozwiązana zostanie kwestia finansowania wszelkich kwestii związanych z funkcjonowaniem serwisu jak również forum.

Wyliczyliśmy, że na chwilę obecną roczny koszt hostingu i domeny wynosi 153 zł.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany wsparciem inicjatywy GBForever, proszony jest o napisanie prywatnej wiadomości na forum do mnie (Antari) lub napisania maila na antari18@gmail.com. Otrzyma w ten sposób numer konta do specjalnego rachunku utworzonego z myślą przechowywania kwoty zgromadzonej w funduszu.

Wszelkie kwoty jakie będą wpłacane na konto będą na bieżąco aktualizowane w tym wątku i dodawane do łącznej puli środków w funduszu.

Na zakończenie pozostaje kwestia anonimowości darczyńców. Jeżeli ktoś sobie życzy pozostać anonimowy prosimy o taką informację w wiadomości lub mailu. Poszczególni darczyńcy będą wymieniani z nicka w pierwszym poście tego tematu. Dla zachowania porządku w temacie kwoty wpłat nie będą zestawiane z nickami, lecz doliczane w wspólnej puli funduszu. W przyszłości niewykluczone, że wprowadzimy specjalne odznaczenia na forum dla darczyńców.

Ogromne podziękowania w imieniu redakcji dla wszystkich osób, które wesprą inicjatywę GBForever swoimi datkami. Jesteście wielcy!


Stan funduszu:

25.01.2021 - 100 zł


Domena: Opłacona (22.06.21)
Serwer: Opłacony (22.06.21)

Domena + serwer opłacone do 22.06.2021.


Darczyńcy:

Pajda


 

Antari:
Update 19.06.18

Wraz z dniem dzisiejszym cieszę się, że mogę ogłosić, iż wymagana kwota do sfinansowania serwera i domeny portalu GBForever.pl została osiągnięta!

W imieniu redakcji GBForever pragnę serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom za ich hojne datki, bez których nie osiągnęlibyśmy tego!

Poniżej kilka danych statystycznych:

Po opłacie zostało na przyszły rok: 27,73 zł

Wpłynęlo w ostatnim czasie: 0 zł


Lista darczyńców:

Fixxxer1
MasteROOT
SZYDLO
Ostry96
Anonim
M4CIEK
NintendoPassion
Emczer
Kiriki-kun
Wawrzino
Maciek Zając
Cezary
Krupier
Mati32
QZX
Pajda

Antari:
Witajcie!

W najbliższych dniach wygasa domena i serwer na którym postawiony jest portal GBForever.pl

W tym miejscu w imieniu redakcji zwracam się z prośbą do was, fanów konsolek GB o udzielenie niewielkiego wsparcia celem utrzymania serwisu przy życiu.

Serwis GBForever działa (z niewielkimi przerwami z uwagi na kłopoty natury technicznej i losowej) nieprzerwanie od 2010 roku czyli już 9 lat (biorąc pod uwagę inicjatywę GameBoyZone już 12 lat na rynku). W ostatnim czasie pojawiło się kilka artykułów i pracujemy nad tym aby w serwisie nadal pojawiały się aktualizacje. Poza tym zawartość stanowi cenną bazę wiedzy na temat handheldów z rodziny Game Boy.

Kwota potrzebna do opłacenia domeny i serwera to łącznie 147,60 zł. Po odliczeniu pieniędzy jakie pozostały z poprzedniej zbiórki (27,73 zł) wychodzi, że brakuje na okrągło 120 zł.


Jeżeli ktoś jest zainteresowany wsparciem inicjatywy GBForever, proszony jest o napisanie prywatnej wiadomości na forum do mnie (Antari) lub wiadomości na Facebooku. Można tez bezpośrednio na maila: antari18@gmail.com. Otrzyma w ten sposób numer konta do specjalnego rachunku utworzonego z myślą przechowywania kwoty zgromadzonej w funduszu.


Ogromne podziękowania w imieniu redakcji dla wszystkich osób, które wesprą inicjatywę GBForever swoimi datkami. Jesteście wielcy!

Więcej informacji w temacie na forum: http://gbforever.pl/forum/index.php?topic=2586.0

Antari:
Ogromne podziękowania dla wszystkich osób, które zdecydowały się wspomóc działalność serwisu!

Wpłynęlo w ostatnim czasie: 100 zł

Całkowity stan funduszu na dzień dzisiejszy: 100 zł


Lista darczyńców:

Pajda

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej