Autor Wątek: Pirackie kabelki do grania  (Przeczytany 1639 razy)

Offline denirs1

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 74
Pirackie kabelki do grania
« dnia: Lipiec 18, 2015, 02:16:37 »
Mam pytanko dotyczące pirackich kabelków do łączenia się w grach na gba. Czy te kabelki działają na podrobionych grach i na oryginalnych, czy w ogóle działają z jakimś sensem ?
Zastanawiałem się czy sobie takiego nie zakupić do sprawdzenia tego, ale może ktoś z was ma taki kabelek i mógłby się wypowiedzieć czy to działa "poprawnie". Słyszałem że z nimi to różnie.
Jak działa to normalnie to sobie może nawet sprawie.

Offline Kiriki-kun

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 455
Odp: Pirackie kabelki do grania
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 18, 2015, 09:01:22 »
Z tego co się orientuje, to na podrobionych grach nie ma funkcji multi, choć możliwe że nie zawsze. Wiem że przy pokemonach coś takiego ma miejsce, i tu chyba niezależnie od kabla.
Co do ich działania, to spotkałem się z opiniami że nieoryginalny kabel to ruletka. Jeden będzie działać, inny nie.
Spróbuj upolować oryginalne, ja za swoje do GBA i GBC dałem bodajże 30 zł. Na tym forum swoją drogą.

Offline denirs1

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 74
Odp: Pirackie kabelki do grania
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 18, 2015, 13:40:40 »
Spróbuj upolować oryginalne, ja za swoje do GBA i GBC dałem bodajże 30 zł. Na tym forum swoją drogą.
30 zł za kabelek do GBA to dość fajna cenna, może faktycznie coś na olx lub allegro upoluje, a jak nie to tu się zgłoszę.
Skoro te kabelki to taka ruletka, to może nie będę tego sprawdzał.

Offline Kiriki-kun

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 455
Odp: Pirackie kabelki do grania
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 18, 2015, 14:11:34 »
Zaznaczam, że to jest zdanie które sobie wyrobiłem po przeczytaniu ileś tam komentarzy w internecie. Nigdy tego nie testowałem