Autor Wątek: DS Backup Gold - problem z backupem cartridge DS'a  (Przeczytany 1528 razy)

Offline Ostry96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 784
  • GG: 6667654
DS Backup Gold - problem z backupem cartridge DS'a
« dnia: Czerwiec 27, 2015, 11:17:52 »
Posiadam taką zabawkę:

Jest to DS Backup Gold. Służy do tego by zgrywać, bądź wgrywać save do gier Nintendo DS. Potrafi także zgrać zawartość carta DS'owego. No to jego taki opis.
Problem polega na tym, że sama strona producenta www.r4ids.com nie istnieje. Powstała co prawda nowa, ale tam już nie ma słowa o tej zabawce. Było też tam oprogramowanie i dzięki magii udało mi się zdobyć ten program do tej zabawki.
Wydawało się super, że w końcu zacznie działać. Cja. Niestety program był pisany pod systemy 32 bitowe i szczęściem na moim Windowsie 7 64 bitowym - nie odpala. Emulowałem VirtualBox'em systemy 32 bitowe (od Win98 po xp do Win7) ale niestety nic z tego.
Na szczęście udało mi się dorwać jakiś słabszy sprzęt z 32 bitowym XPkiem no i... działa. Widziałem w internecie - że u wielu na Win7 działa ten program - 32bitowych niestety.
Zatem moje pytanie jest proste. Znacie jakiś sposób by tak uparty program działał "jakoś" na systemie 64 bitowym? Ewentualnie - może podczas emulowania na VirtualBoxie coś robiłem źle?
Podrzucam sam program niżej. Dla sprostowania - program działa, ale nie chce on zainstalować sterowników, które ma wbudowane.

DS_BACKUP.exe