Autor Wątek: Przeróbka PSP, ale w drugą stronę  (Przeczytany 3643 razy)

Offline Chino

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 272
Przeróbka PSP, ale w drugą stronę
« dnia: Sierpień 24, 2015, 17:44:04 »
Zamarzyło mi się PSP, bo wiadomo mega biblioteka gier i jest w miarę tanią konsolą, ale pojawia się problem (przynajmniej dla mnie) większość jest przerobionych i zastanawia mnie czy da radę cofnąć taką przeróbkę? Wiem, że te nietrwałe (?) to wystarczyło bodajże wyjąć baterię, ale czy da radę zdjąć ,,stałą'' przeróbkę? Czy ewentualnie pomimo przeróbki konsola czyta gry z UMD?
Poszukuję:
1) Game Boy Advance SP Czarny (z ładowarką)
2) Advance Wars: Dark Conflict (NDS, z pudełkiem)
3) Professor Layton and the Curious Village (NDS z pudełkiem)

Offline denirs1

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 74
Odp: Przeróbka PSP, ale w drugą stronę
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 24, 2015, 17:51:06 »
1.Co do cofnięcia stałej przeróbki to niby da się, za tyg może będę wiedział dokładnie jak to ci napisze.Wiem że przeróbki różnie się robiło zależało to od modelu PSP.
2.Tak przerobiony PSP czyta gry z UMD.

Offline Adam56

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 107
Odp: Przeróbka PSP, ale w drugą stronę
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 24, 2015, 22:10:24 »
Przy przeróbce nietrwałej przy każdym uruchomieniu trzeba odpalać program który "przerabia" konsole,więc takową wystarczy wyłączyć i przeróbka cofnięta ;)

Offline coby6

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 86
Odp: Przeróbka PSP, ale w drugą stronę
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 25, 2015, 12:17:56 »
Przy przeróbce nietrwałej przy każdym uruchomieniu trzeba odpalać program który "przerabia" konsole,więc takową wystarczy wyłączyć i przeróbka cofnięta ;)
Stała modyfikacja PSP to nic innego jak wgrane zmodyfikowane oprogramowanie tak zwany i custrom firmware,  instalacja tego  oprogramowania była możliwa na PSP fat oraz PSP slim  do rewizji 8 b płyty głównej.   Cofnięcie tej modyfikacji najprościej zrobić poprzez wgranie najnowszego oprogramowania oryginalnego.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka


Offline drakon

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 52
    • Reperuję stare graty - Gameboy, DS, ośmiobitowce, konsole wszelkiej maści.
Odp: Przeróbka PSP, ale w drugą stronę
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 17, 2015, 09:15:55 »
Przy przeróbce nietrwałej przy każdym uruchomieniu trzeba odpalać program który "przerabia" konsole,więc takową wystarczy wyłączyć i przeróbka cofnięta ;)

Nie trzeba jej wyłączać. Wystarczy jej NIE WŁĄCZAĆ.