Autor Wątek: [GBA Classic] Link Cable  (Przeczytany 2289 razy)

Offline WiiTold

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 147
  • Newbie Nintendo Collector
[GBA Classic] Link Cable
« dnia: Styczeń 25, 2011, 18:58:31 »
Siemka
Mam pytanie, czy Link Cable od GBA będzie działał na GB Classic'u.
O ile Classic wgl oferuje multi :D
pozdro
Mój Sprzęt: Wii White, GB Classic White, GB Color Transparent Clear,  GB Advance SP Graphite, 3DS Aqua Blue, PSX, PS One

Offline nintendog

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 198
Odp: [GBA Classic] Link Cable
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 25, 2011, 20:29:43 »
Jest możliwość grania w Multi na Classicu. A czy kabel z GBA będzie pasował to wątpie, wejścia się znacznie różnią, ale do końca pewien nie jestem.

marlo92

  • Gość
Odp: [GBA Classic] Link Cable
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 25, 2011, 20:41:44 »
z pewnością się różnią  i nie będzie pasować classic ma dużą wtyczkę a GBA i pozostałe czyli GBP i GBC mają małą wtyczkę ale ja mam kabel do połączenia konsol i ma dwie duże wtyczki i dwie małe więc możliwość połączenia GBA z classic-em raczej jest (mój kabel to zamiennik bo oryginalny mam ale on ma tylko dwie małe wtyczki + jedno gniazdo w kostce).

Offline WiiTold

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 147
  • Newbie Nintendo Collector
Odp: [GBA Classic] Link Cable
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 25, 2011, 23:19:24 »
A widział ktoś, gdzie takowy Link Cable do Classic można wyrwać?
Mój Sprzęt: Wii White, GB Classic White, GB Color Transparent Clear,  GB Advance SP Graphite, 3DS Aqua Blue, PSX, PS One

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: [GBA Classic] Link Cable
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 26, 2011, 10:29:49 »
Na allegro swego czasu był dość popularny. Zamienników pokroju BigBenowych kabli do GBC i GBA nie widziałem. Do GB Classic tylko oryginały. Sam posiadam kilka sztuk + DMG-07 - Four Player Adapter. Ale uprzedzam ewentualne pytania - nie sprzedaje bo to towar deficytowy :)

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: [GBA Classic] Link Cable
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 26, 2011, 13:33:06 »
kabli oryginalnych nie ma tak duzo, jak pisze Antarii. ewentualnie jakeis zamienniki, ale do classicka to trudno raczej. ewentualnie sa kable do pocketow ktore maja przejsciowki.... na wieksze. pozdro.

Offline WiiTold

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 147
  • Newbie Nintendo Collector
Odp: [GBA Classic] Link Cable
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 27, 2011, 18:32:42 »
Mój Sprzęt: Wii White, GB Classic White, GB Color Transparent Clear,  GB Advance SP Graphite, 3DS Aqua Blue, PSX, PS One

marlo92

  • Gość
Odp: [GBA Classic] Link Cable
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 27, 2011, 18:49:29 »
Tak jak widać na foto w aukcji ma wtyczki małe i duże czyli wszystko powinno grać.