Autor Wątek: Odnowienie GB Classic zakończono  (Przeczytany 1691 razy)

Offline creakuba

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 22
Odnowienie GB Classic zakończono
« dnia: Luty 02, 2016, 23:57:54 »
Hej,  zakończyłem czyszczenie (odtluszczanie i wydrapywanie resztek brudu). Konsola jest czysta,  brak jakiegokolwiek syfu w rogu lub napisie.  Postanowiłem,  że zostawię ten kremowy, pożółkły kolor,  ponieważ fajnie się komponuje z szarą szybką. Wymieniłem zasniedziałe styki w baterii i ogólnie wszytko wyczyscilem.  Jestem z siebie zadowolony zwłaszcza dlatego,  że konsole znalazłem przypadkiem w szafie z ładowarkami, śrubami,  ogólnie mówiąc "gratami". Podchodzę z gameboyem do starego i pytam się skąd to ma, a on powiedział,  że kupił go kiedyś jego ojciec,  a on to dał mi,  lecz ja rzuciłem go w kąt i zapomniałem. Lecz ok 16 lat później,  otwieram szafę i widzę go nie pamiętając skąd go mam.  I tak dostał się w moje ręce :-)

Efekt końcowy, dam zdjęcie przodu bo na fonie jestem i niemam zbytnio jak dać więcej linków http://ifotos.pl/zobacz/DSC0035JP_serpwhs.jpg

Offline creakuba

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Odnowienie GB Classic zakończono
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 03, 2016, 00:01:56 »
http://ifotos.pl/zobacz/DSC00141J_serpweh.jpg

Tu zdjęcie kilka dni po wyjęciu z szafy

Offline Kiriki-kun

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 455
Odp: Odnowienie GB Classic zakończono
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 03, 2016, 10:20:10 »
Ja bym chyba nie wytrzymał z takim żółtym kolorem :P
Jednym słowem prezent trafiony po 16 latach? :)

Offline Ostry96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 784
  • GG: 6667654
Odp: Odnowienie GB Classic zakończono
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 03, 2016, 11:07:19 »
Pożółkły DMG ma swój urok : )
Pamiętam, że kiedy miałem swoje pierwsze dwa DMG'ki, z czego jeden pożółkły a drugi znacznie bielszy, to zostawiłem sobie tego pożółkniętego bo mi się bardziej podobał :F

A co do oczyszczania konsol - ah, dla mnie to czysta przyjemność, pod warunkiem, że np. na akcji kupię totalnie zniszczoną wizualnie konsolę, a po tygodniu wygląda... no nie jak nowa.... więc napiszę "praaawie jak nowa" :F

a co do zdjęć, weź wrzucaj np. do takich stron: www.postimage.org - wygodniej się przynajmniej mi przegląda, jeśli zdjęcia są w samej wiadomości, a nie w linku :L