Autor Wątek: Miganie niektórych elementów gry na GBA Color  (Przeczytany 1863 razy)

Offline Pelorez

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
Miganie niektórych elementów gry na GBA Color
« dnia: Listopad 25, 2016, 18:28:22 »
Podczas grania na Game Boy Color w Wario Land gdy skaczę nad przeciwnikami to zaczynają migotać lub gdy stanę w odpowiedniej odległości od nich i zacznę chodzić w lewo, prawo to również zaczynają migotać. W innych grach aż tak nie zauważyłem tego problemu, tylko w Wario Land 2 pochodnie w zamku Wario czasami też tak migotają. Czy to problem z wyświetlaczem czy może po prostu urok gier lub GBA Color?

Offline Ostry96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 784
  • GG: 6667654
Odp: Miganie niektórych elementów gry na GBA Color
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 25, 2016, 18:58:21 »
Napiszę wstydliwie, że nie grałem w tę część. Jeśli nikt się w tej sprawie nie odezwie, polecam obejrzeć jakieś gameplaye z tej gry i dostrzec, czy u innych się tak dzieje. Jeśli tak się dzieje, no to Twoje ostatnie zdanie dot. uroku będzie prawdziwe :)

Offline Pelorez

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Miganie niektórych elementów gry na GBA Color
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 25, 2016, 19:08:27 »
Napiszę wstydliwie, że nie grałem w tę część. Jeśli nikt się w tej sprawie nie odezwie, polecam obejrzeć jakieś gameplaye z tej gry i dostrzec, czy u innych się tak dzieje. Jeśli tak się dzieje, no to Twoje ostatnie zdanie dot. uroku będzie prawdziwe :)
Miałeś rację, obejrzałem gameplay i u innych ludzi również migają przeciwnicy podczas skanania, wieleki dzięki za pomoc :D

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: Miganie niektórych elementów gry na GBA Color
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 26, 2016, 18:56:09 »
Po prostu konsola nie ma tyle siły, żeby w jednym momencie wyświetlać tyle animowanych sprite'ów. Dlatego migotają, choć tego nie widać - na zmianę. Animacje się "przeplatają", widzisz przeciwnika tylko co drugą klatkę :)