Ogólny > Strona i Forum

A co gdy pojawi się nowy GameBoy?

<< < (2/2)

GBM_Fan:
Jeśli chodzi o forum to by się dało wszystko ogarnąć. Pewnie bym wskoczył w ten wagonik (w stopniu umiarkowanym), no chyba, że konsola okazałaby się straszną kaszaną, wtedy pewnie nie :) Ale jako admin wchodziłbym na forum codziennie przy porannej kawie i robił porządki.

Problem byłby ze stroną główną, która stoi na leciwym silniku, który jakby nie patrzeć nie spełnia już standardów stron internetowych tworzonych dzisiaj. O ile w przeglądarce na komputerze jest to wszystko czytelne to na urządzeniach mobilnych już jest problem. Gdyby powstała nowa konsola GB to na pewno pojawiłoby się sporo zdolnych młodych ludzi, którzy stronę by przerobili na jakiegoś WordPressa. Pytanie tylko, czy autorzy strony oddaliby ster nowym użytkownikom.

Dla mnie fajniejsze byłoby pojawienie się GB w stylu NES Mini, niż nowa konsola. Większość z nas nie ma już czasu na kolekcjonowanie i ogrywanie tytułów jak kiedyś. Jak zaczynałem zabawę z GB to miałem 24 lata (prawie 10 lat temu), jeszcze coś tam studiowałem, pracowałem, ale czasu było znacznie więcej. Chociaż nie do końca o wolny czas tu chodzi. Na głowie nie było tyle tematów jak dzisiaj, a życie nie przyciskało kolanem do ziemi. GB Mini (tak je nazwę dla uproszczenia) byłoby fajnym sentymentalnym i niezobowiązującym przerywnikiem w pędzie życia :)

Na konsole od N. mam specjalną komodę. Każda szuflada ma swoje przeznaczanie. U góry wszystko posegregowane i wyczyszczone (gry), szuflada niżej to samo (konsole i sprzęt), przed ostatnia to pudełka od konsol, instrukcje i inne pierdoły, a na samym dole szuflada TODO, czyli do czyszczenia, naprawienia i segregacji. Nie zaglądałem do ostatniej chyba 2 lata XD To jest żal i smutek :_( A na Steam info, że przez ostatni 2 tygodnie grałem przez 30h! Czyli potwierdza się to co napisał Antari, czyli wybieram egoistyczny relaks zamiast rozwijania hobby :D

pajda:
Nie tylko Wy macie takie podejście, ale również i ja, ale coś mnie tknęło... tak nawiasem, wczoraj napisałem post o shackowaniu SNES, NES mini... wyobraźcie sobie, że sprawdziłem youtube'a i jest hack dla NES mini i SNES mini, który dodaje wszystkie gry jakie chcecie... wiem, że hackowanie nie jest niczym dobrym, ale przenieście ten temat na GameBoy mini - każda możliwa gra na GameBoy'a? Poza tym czy ja mógłbym mówić o hackowaniu piraceniu itd. skoro mam większość tytułów w oryginale? Poza tym nie chodzi mi o samo hackowanie konsoli, ale możliwości tejże konsolki i kolejne mody, które na pewno znajdą odzwierciedlenie w kolejnych tematach na forum... Jest to jakaś droga do tego, żeby na forum znowu coś się zaczęło dziać.

GBM_Fan:
Śliski temat, tak samo jak programatory. Można dyskutować, praktykować, ale na pewno nie promować. Mam tu na myśli shackowanie potencjalnego GB Mini.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej