Autor Wątek: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje  (Przeczytany 412834 razy)

Offline Szalitar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2040 dnia: Czerwiec 06, 2012, 19:08:45 »
: ] Gorzej jak przekupki na targu : p po pierwsze konto nie jest moje a Tomka, ja nie mam czasu się zajmować tym i oddaję sprzęt w członka rodziny. Po drugie odpierdolcie się już, bo nudzi mi się tłumaczenie się wam, bo tego nie muszę. Po 2 tamte silvery mają orginalny środek bo mam śrubokręt i rozkręciłem naklejka jest dorobiona, więc sobie zgłoś śmiało: ] zamiast przypier.. się do mnie pojmij tego np z poznania co ma w garażu koło tysiąca bootlegów i to takich konkretnych. I zamiast wiecznie płakać gorzej niż emo cieszcie się, że ktoś wystawia tanio gry. Oczywiście jak lepszy towar to i jest drożej, ale gry na advance po 10-20 zł to albo classica to na prawdę wg was drogo ? Losie : p

Daj ten link do tematu na retroage na pm bo jestem tam zarejestrowany i nic ciekawego nie widzę na tym forum
Zaprawdę powiadam pseudokolekcjonerów nie przegadam ^^

Offline Dj_Anndzia

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 719
  • :)
    • Moje gry na sprzedaż/wymianę.
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2041 dnia: Czerwiec 06, 2012, 19:14:09 »
A może trochę kultury? Widać nerwy puszczają, jak ktoś mówi prawdę. I chyba brak już argumentów, które zazwyczaj są wyssanych z palca.
Zapraszam na mój nowy blog poświęcony mojej kolekcji:)

http://collector-retrogame.blogspot.com/

Offline Szalitar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2042 dnia: Czerwiec 06, 2012, 19:20:41 »
A może trochę kultury? Widać nerwy puszczają, jak ktoś mówi prawdę. I chyba brak już argumentów, które zazwyczaj są wyssanych z palca.

Jak kultura jak wiecznie się o coś przypierdalacie? A jak możesz znać prawdę z przypuszczeń? Z jakiś plot, może ktoś się zapyta nim zacznie na kogoś nagadywać!? Przyjemnie by Ci było czytać całą stronę jakiś głupot o Tobie i wygrażania Ci na tym malutkim forum? wkurwia mnie już to! wiecznie coś, a to jakiś opisik chujisik, a może wy podpiszcie się nikami co!? może ja popatrze na wasze aukcje tak wnikliwie, też coś na pewno się by na nie jednej znalazło

Wydaje mi się że tu sprawa jest prosta, w przypadku kupienia tych silverów dajemy znać służbie celnej że osoba sprzedaje gry pirackie(to że ponoć "nie zna stanu"  nie zmienia faktu że sprzedawanie gier pirackich to przestępstwo) No i dajemy znać że sprzedaje gry w dużej ilości i do pozostałych też nie mamy pewności.
Wiem że takie zgłoszenie zaledwie 2 gier na nich wrażenia nie zrobi ale można spróbować.

Wiesz co Ci powiem, szkoda mi słów na takiego człowieka jak Ty : ]

Nawet nie umiesz opisu wyczytać z zrozumieniem, gry mają środki org, a nieznany jest stan baterii, bo nie były savowane wcale.

http://allegro.pl/alex-rider-stormbreaker-na-game-boy-advance-i2400349617.html
http://allegro.pl/the-suite-life-of-zack-and-cody-na-gba-i2400349615.html
http://allegro.pl/power-rangers-time-force-na-gba-i2400349619.html

Zwykły pierwszy z brzega superterminator, jest ich więcej xxxxxxxxxxx bootlegów perfidnych! A tutaj masz pełno org z wybitymi numerami selekcjonowanymi za groszę! może powiesz, że 10-20 zł średnio za gre na advance to dużo?

Oczywiście marudzcie dalej to zostaną wam na allegro bootlegi i nic po za tym jak tępicie wszystkich co wam udostępniają gry, za jedną dwie aukcje przypierdolisz się jak kleszcz do dupy. Znajdziesz jedną małą igiełke mimo, że pewnie masz kłode w własnym oku. Do swojego koryta sobie zaglądnij masz sobie na pewno więcej do zarzucenia.

I mam gdzieś to, że post zostanie skasowany, ale wpierw to zobacz : ]

Mogę i nawet bana dostać, nie zależy mi na takiej "społeczności" co wiecznie tylko szukają czegoś by się przyjebać : ] i co z tego, że coś kupione za 100 się sprzedaję drożej? Może sam tak nie robiłeś nigdy? Może Ty byś tego nie kupił widząc i nie sprzedał drożej jakby czekało jak krowa na miedzy na Ciebie ? : ]

Zamiast toczyć wojne powinniście lepiej podejść to może i ceny by były inne dla członków w forum, a tak to tylko sobie sami dołki kopiecie ^^
Zaprawdę powiadam pseudokolekcjonerów nie przegadam ^^

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2043 dnia: Czerwiec 06, 2012, 19:36:08 »
i co z tego, że coś kupione za 100 się sprzedaję drożej?

Tratataaa! Tak jakby przyznałeś się, że to drugie konto jest Twoje! Poza tym, jesteś perfidnym kłamcą, handlarzem, który nie tylko sprzedaje, ale cholernie zawyża ceny, bierze wszystkie aukcję ,aby kupowali od niego oraz jeszcze ma czelność rejestrować się na forum, zbierać na nim okazję, sprzedawać X razy więcej i mieszać z błotem jego zakorzenionych (i nie tylko...) użytkowników!... Nie wiem skąd tacy "ludzie" się biorą...
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Przemek_07

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 409
  • Daisuki Gēmu Bōi
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2044 dnia: Czerwiec 06, 2012, 20:04:03 »
A ja proponuję się uspokoić i skończyć tę wojnę polsko-polską. Jakby nie było Szalitar jest ciekawą osobistością tego forum. Nie pochwalam jego praktyk ale żyjemy w wolnym kraju. Jego sprawa co tam sobie sprzedaje i za ile do póki jest popyt ceny będą zawyżone. W końcu i jemu spadnie sprzedaż i będzie zmuszony ceny opuścić jeśli nadal będzie chciał sprzedawać. Tyle ode mnie. A zaraz tu przyjdzie Antari i wyczyści wszystko ;)

Offline Dj_Anndzia

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 719
  • :)
    • Moje gry na sprzedaż/wymianę.
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2045 dnia: Czerwiec 06, 2012, 21:45:39 »
Taką opinię sam sobie wyrobiłeś, wiec nie miej pretensji do nas, lecz do samego siebie. I tyle, więcej nie ma co pisać:)
Zapraszam na mój nowy blog poświęcony mojej kolekcji:)

http://collector-retrogame.blogspot.com/

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2046 dnia: Czerwiec 06, 2012, 21:55:25 »
Eh.

Offline mingan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 288
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2047 dnia: Czerwiec 06, 2012, 23:13:48 »
A ja patrzę na to wszystko i w sumie nawet witkami się nie chce ruszać by komentować ten cały syf :P

Może dajmy na chwilkę spokój i zajmijmy się własnymi kolekcjami? Po to się chyba tutaj gromadzimy.



Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2048 dnia: Czerwiec 07, 2012, 00:22:58 »
Jutro poczyścimy tematy i zobaczymy co dalej. 

Offline Lukas

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 203
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2049 dnia: Czerwiec 07, 2012, 01:33:17 »
@Szalitar: Napisałem to tylko dlatego że mam już serdecznie dosyć twojej postawy na tym forum. Gdybyś jeszcze zachował anonimowość jak reszta osób z allegro. To forum jest stworzone dla osób z pasją i zapałem do kolekcjonowania. Miałeś chyba największe predyspozycję żeby mieć największą  kolekcje, z bardzo ciekawymi okazami, u nas ale wolałeś zamienić to na $$. Byłem u tego gościa kilka razy w sumie, i widziałem tam pełno gier po cenach i nie, nie miałem ochoty kupić tego taniej i sprzedać drożej. Pojechałem tam i pomogłem w transakcji pomiędzy osobami z tego forum a tym gościem. Dzięki uprzejmości Chayakina zostałem wynagrodzony za pomoc. Sobie do zarzucenia nie mam absolutnie nic jeżali chodzi o sprzedawanie/kupowanie konsol-gier skoro ty masz podaj jakieś argumenty. Nie mam zamiaru Cie nigdzie zgłaszać, możesz spać spokojnie;)
I to w zasadzie tyle z mojej strony, brakiem kultury i zakłamaniem udowodniłeś że nie masz nic ciekawego do zaoferowania.

Offline Szalitar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2050 dnia: Czerwiec 07, 2012, 10:45:47 »
@Szalitar: Napisałem to tylko dlatego że mam już serdecznie dosyć twojej postawy na tym forum. Gdybyś jeszcze zachował anonimowość jak reszta osób z allegro. To forum jest stworzone dla osób z pasją i zapałem do kolekcjonowania. Miałeś chyba największe predyspozycję żeby mieć największą  kolekcje, z bardzo ciekawymi okazami, u nas ale wolałeś zamienić to na $$. Byłem u tego gościa kilka razy w sumie, i widziałem tam pełno gier po cenach i nie, nie miałem ochoty kupić tego taniej i sprzedać drożej. Pojechałem tam i pomogłem w transakcji pomiędzy osobami z tego forum a tym gościem. Dzięki uprzejmości Chayakina zostałem wynagrodzony za pomoc. Sobie do zarzucenia nie mam absolutnie nic jeżali chodzi o sprzedawanie/kupowanie konsol-gier skoro ty masz podaj jakieś argumenty. Nie mam zamiaru Cie nigdzie zgłaszać, możesz spać spokojnie;)
I to w zasadzie tyle z mojej strony, brakiem kultury i zakłamaniem udowodniłeś że nie masz nic ciekawego do zaoferowania.

Anonimowość, okej : D regne się na innym nicku. Poznacie mnie po 10 sekundach bo mam kilkaset gier, ukrywanie się nie ma sensu. Ale kolekcjonuję tylko gbc, gbp oraz gry na classica oraz gbc. Chciałem nawet zaszczycić całym moim zbiorem galerie gbforever, bo zwyczajnie nie mam czasu aktualizować mojej strony, ale wy mnie źle traktujecie, to ja wam nie będę oddawał mojej ciężkiej pracy tym bardziej. Zwyczajnie nerwowy dzień : p ostatnią miałem przykry incydent, ale to nie ważne i jeszcze jak wchodzę na forum poczytać a tu jakieś groźby itp no to bez jaj ^^

i co z tego, że coś kupione za 100 się sprzedaję drożej?

Tratataaa! Tak jakby przyznałeś się, że to drugie konto jest Twoje! Poza tym, jesteś perfidnym kłamcą, handlarzem, który nie tylko sprzedaje, ale cholernie zawyża ceny, bierze wszystkie aukcję ,aby kupowali od niego oraz jeszcze ma czelność rejestrować się na forum, zbierać na nim okazję, sprzedawać X razy więcej i mieszać z błotem jego zakorzenionych (i nie tylko...) użytkowników!... Nie wiem skąd tacy "ludzie" się biorą...

Z dziećmi rozmawiał nie będę, zapłać mamie za mleko to pogadamy. Z forum kupiłem gb pocketa który leży na półce wraz z metroidem oraz gbc od Ciebie, który mi nie przypadł stanem, bo wysoko go zawyżyłeś, to regnąłem wyświetlacz i poszedł.
Zaprawdę powiadam pseudokolekcjonerów nie przegadam ^^

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2051 dnia: Czerwiec 07, 2012, 11:29:25 »
Szalitar, idź już sobie. Z każdym twoi postem robi się bardziej przykro.

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2052 dnia: Czerwiec 07, 2012, 11:32:06 »
Z dziećmi rozmawiał nie będę, zapłać mamie za mleko to pogadamy. Z forum kupiłem gb pocketa który leży na półce wraz z metroidem oraz gbc od Ciebie, który mi nie przypadł stanem, bo wysoko go zawyżyłeś, to regnąłem wyświetlacz i poszedł.

ZAWYŻYŁEM?! Napisałem ,że jest styrany... Poza tym od razu jak do Ciebie doszedł poszedł na allegro... z grami (Zelda i Pokemony), więc nie pisz ,że Ci stan nie podszedł bo gry też poleciały. Nie będę wysilał się i pisał z takim "ludźmi" jak Ty... Nie warte nerwów...
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Tarma

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Dead inside.
    • My Dev Acc.
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2053 dnia: Czerwiec 07, 2012, 11:38:34 »
Z dziećmi rozmawiał nie będę, zapłać mamie za mleko to pogadamy.

Gdzie nie pomagają słowa i groźby pora na ban hammer

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2054 dnia: Czerwiec 07, 2012, 11:44:53 »
http://allegro.pl/mega-duck-konsola-4-gry-od-kolekcjonera-bcm-i2377342016.html rzadko spotykana na aukcjach, może ktoś będzie chciał do kolekcji. Choć cena trochę wysoka, no ale rarek w końcu ;)

Offline bogo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 176
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2055 dnia: Czerwiec 07, 2012, 11:51:48 »
brzydkie to strasznie :D

Offline Dudeski

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2056 dnia: Czerwiec 07, 2012, 12:17:33 »
To mi przypomniało o Watara Supervision. 5 lat czy może 6 temu to trochę było tego na allegro, a teraz pustki.

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2057 dnia: Czerwiec 07, 2012, 19:58:06 »
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Kwaśny

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 265
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2058 dnia: Czerwiec 07, 2012, 23:12:14 »
Na 200% drukowane, pewnie na próżno szukać tam europejskich wersji pudełek (bo tych coverów na netach nie ma).
BDG ALL DAY

Offline Saimonix

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 131
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2059 dnia: Czerwiec 08, 2012, 10:29:24 »
Cytuj
   341   TONY HAWKS AMERICAN LAND
Ciekawe, co to za tytuł :-)
"Powaga jest wrogiem wyobraźni."