Autor Wątek: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje  (Przeczytany 412826 razy)

Offline Ostry96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 784
  • GG: 6667654

Offline Szalitar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2161 dnia: Lipiec 25, 2012, 14:00:23 »
to do mojej konsolki nintendo poke mini ; )
Zaprawdę powiadam pseudokolekcjonerów nie przegadam ^^

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2162 dnia: Lipiec 26, 2012, 11:43:08 »
http://allegro.pl/zaslepka-game-boy-classic-yellow-jedyna-unikat-i2517497216.html

inb4 to nie unikat
inb4 to nie okazja
inb4 kupiłem taniej
inb4 mam takich 5

Offline Przemek_07

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 409
  • Daisuki Gēmu Bōi
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2163 dnia: Lipiec 26, 2012, 20:27:21 »
Imho unikat, bo po pierwsze zaślepki EXT pojawiają się na allegro niezmiernie rzadko, żeby nie powiedzieć wcale. Dwa - jest to wersja od Banana Jim więc unikat podwójny. To, że ktoś, ja czy ty mamy tego na pęczki nie oznacza, że jest to rzecz często na aukcjach spotykana.

Kolejne alter konto Szalitara? ;D
http://allegro.pl/listing/user.php/run?p=2&us_id=26036900

Offline Bodzio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • strefaPSX
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2164 dnia: Lipiec 26, 2012, 20:56:05 »
Cytuj
Kolejne alter konto Szalitara? ;D
http://allegro.pl/listing/user.php/run?p=2&us_id=26036900

Hehe, Szalitar nie będzie miał życia i spokoju widzę choćby nie wiem ile kont zakładał to i tak zostanie zdekonspirowany. Tak, to Jego konto :)

Offline Szalitar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2165 dnia: Lipiec 26, 2012, 20:56:24 »
Imho unikat, bo po pierwsze zaślepki EXT pojawiają się na allegro niezmiernie rzadko, żeby nie powiedzieć wcale. Dwa - jest to wersja od Banana Jim więc unikat podwójny. To, że ktoś, ja czy ty mamy tego na pęczki nie oznacza, że jest to rzecz często na aukcjach spotykana.

Kolejne alter konto Szalitara? ;D
http://allegro.pl/listing/user.php/run?p=2&us_id=26036900

imho przecież każde konto retrograczyk, mkgames i inne sklepy też moje : ) ; d

Cytuj
Kolejne alter konto Szalitara? ;D
http://allegro.pl/listing/user.php/run?p=2&us_id=26036900

Hehe, Szalitar nie będzie miał życia i spokoju widzę choćby nie wiem ile kont zakładał to i tak zostanie zdekonspirowany. Tak, to Jego konto :)

nie ma tam kilkunastu negatywów, więc nie moje haha x D

http://allegro.pl/zaslepka-game-boy-classic-yellow-jedyna-unikat-i2517497216.html

inb4 to nie unikat
inb4 to nie okazja
inb4 kupiłem taniej
inb4 mam takich 5

sprzedaj mi z 2 bo potrzebuję ; D
Zaprawdę powiadam pseudokolekcjonerów nie przegadam ^^

Offline Przemek_07

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 409
  • Daisuki Gēmu Bōi
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2166 dnia: Lipiec 26, 2012, 21:02:28 »
nie ma tam kilkunastu negatywów, więc nie moje haha x D

Bo jest świeżo co założone :D

Offline Szalitar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2167 dnia: Lipiec 26, 2012, 21:03:28 »
nie ma tam kilkunastu negatywów, więc nie moje haha x D

Bo jest świeżo co założone :D

no tak ; ) Bo ja pchnąłem całą kolekcje za groszę, bo wyjeżdzam na wakacje. W każdym bądź razie jeżeli nie będzie tam fake boxów itd ;P to dajcie chłopinie spokój ^^
Zaprawdę powiadam pseudokolekcjonerów nie przegadam ^^

Offline Bodzio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • strefaPSX
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2168 dnia: Lipiec 26, 2012, 21:06:53 »
Co jak co, ale widać duży progres w sprzedaży :) Zdjęcie chyba real foto, opis jasny więc idzie potem ewentualnie się domagać o swoje i do tego wysyłka listem poleconym bez uwzględnienia ekonomicznego, który dziwnym trafem cały czas znika na poczcie :) Jedyne co pozostało to charakterystyczna cena i trochę naciągany opis stanu bo jak dla mnie te Poksy Yellow na bdb się nie kwalifikują, ale jest fotka więc każdy widzi co bierze. Ogólnie nie ma co ganić tylko chwalić :D

Offline bogo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 176
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2169 dnia: Lipiec 26, 2012, 21:13:01 »
nie wiem czy to jego konto  ale raczej miasto sie nie zgadza z tym co było na jego wczesniejszym . a jesli nawet to aukcje wyglądaja przyzwoicie i sa real fotki bez zadnych sciemnianych boxów czy innych cudów , wiec czekam na opinie jak coś ktoś kupi :) i na wiecej komentarzy na allegro .

Offline Przemek_07

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 409
  • Daisuki Gēmu Bōi
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2170 dnia: Lipiec 26, 2012, 22:12:23 »
nie wiem czy to jego konto  ale raczej miasto sie nie zgadza z tym co było na jego wczesniejszym
Uzdowo dziwnie blisko leży Dębienia i Rybna czyli dwóch poprzednich lokalizacji Szalitara aka CentrumGier. Z konta CentrumGier nagle znikają wszystkie aukcje a większość gier tam wystawionych pojawia się na nowo utworzonym koncie RetroGry. Szalitar nałapie negatywów to otwiera nowe konto. Szkoda, że nie ma na tyle cywilnej odwagi by temu nie zaprzeczać. Zaraz pewnie wciśnie, że jakimś dziwnym trafem w jego okolicy ni stąd ni zowąd pojawił się niezwykle nadziany kolekcjoner, który odkupił od niego powtarzające się kilkakrotnie tytuły w jego kolekcji i teraz je odsprzedaje.

Offline Szalitar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2171 dnia: Lipiec 26, 2012, 22:23:49 »
@Przemek

Bo przepraszam kim Ty jesteś bym Ci się musiał tłumaczyć ; ) ? Po za tym po co się przejmować jakimiś pomówieniami na podwórkowych forum na które wchodzi pare osób ; p ? Lepiej się pośmiać ; D po za tym nie oceniaj kogo kolwiek za wczasu i popatrz jak się potoczy sytuacja oraz jakie będą tam komentarze, potem na kogoś wypisuj bzdety ; P Po za tym nie będe już mówił ile konsol ode mnie kupiłeś i byłeś nawet zadowolony więc?
Zaprawdę powiadam pseudokolekcjonerów nie przegadam ^^

Offline Wawrzino

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 770
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2172 dnia: Lipiec 26, 2012, 22:24:07 »
kupiłem ostatnio grę od CentrumGier i nie było problemu.

Offline Szalitar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2173 dnia: Lipiec 26, 2012, 22:27:36 »
kupiłem ostatnio grę od CentrumGier i nie było problemu.

jak i ponad tysiąć innych osób, które nie miały problemu ; ) Ale zrozumcie, że to sprzęt retro. Po za tym rotfl np sytuacja gdy koleś kupi pocketa gre na colora wystawia 2 negatywy że dostaję niesprawny sprzęt.. ; d
Zaprawdę powiadam pseudokolekcjonerów nie przegadam ^^

Offline Przemek_07

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 409
  • Daisuki Gēmu Bōi
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2174 dnia: Lipiec 26, 2012, 23:42:32 »
@Szalitar - nie musisz mi się tłumaczyć. Nie rozumiem tylko dlaczego idziesz w zaparte, że to nie twoje kolejne konto. Nie chcesz się przyznać, twoja sprawa - mogłeś przemilczeć. Ale po co w takim razie to komentujesz i robisz z ludzi idiotów?

Offline Bodzio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • strefaPSX
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2175 dnia: Lipiec 26, 2012, 23:45:03 »
Konto na pewno Twoje bo jest na nim mój Warioland III co go kupiłeś ode mnie więc tutaj nie mam wątpliwości podobnie zresztą jak Przemek_07, ale tak jak pisałem zmiany na plus są więc nie ma co znów zaczynać choć wypadałoby się przyznać do swojego konta a nie bawić w hide and seek:)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2176 dnia: Lipiec 27, 2012, 00:39:45 »
Nie ma to tamto - podwórkowe forum rozgryzło wielkiego biznesmena, kolekcjonera ze sprzętem retro :) Mnie ciekawi co na takie zakładanie na babcię nowych kont ma do powiedzenia allegro :P Tak można robić? :>

Trzeba założyć osobny temat z wykazem miejscowości, albo artykuł jak odróżnić konto Szalitara. JK
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2012, 00:55:34 wysłana przez Antari »

Offline Szalitar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2177 dnia: Lipiec 27, 2012, 01:13:16 »
Nie ma to tamto - podwórkowe forum rozgryzło wielkiego biznesmena, kolekcjonera ze sprzętem retro :) Mnie ciekawi co na takie zakładanie na babcię nowych kont ma do powiedzenia allegro :P Tak można robić? :>

Trzeba założyć osobny temat z wykazem miejscowości, albo artykuł jak odróżnić konto Szalitara. JK

Jeszcze mi pomnik ze spiżu postaw ; )! A do biznesmena to mi daleko, to zabawa jak dla mnie ; p do której nie podchodziłem wcześniej poważnie, teraz troszkę zmieniłem nastawienie, ale cóż to zmienia? I tak szalitar zły dla was.. Możesz mieć i 20 kont póki nie złamiesz regulaminu ; P A jedno złamie i zbanują nawet te na które się logowałeś ; d

Konto na pewno Twoje bo jest na nim mój Warioland III co go kupiłeś ode mnie więc tutaj nie mam wątpliwości podobnie zresztą jak Przemek_07, ale tak jak pisałem zmiany na plus są więc nie ma co znów zaczynać choć wypadałoby się przyznać do swojego konta a nie bawić w hide and seek:)

To ja sprzedaję wario 3 o.O? nie wiedziałem, fajnie wiedzieć :D a po cóż? ktoś będzie chciał to kupi ; p takie tam gadanie jest po prostu zabawne ^^ Zobaczysz tą średnią 5.0 i ładne komentarze jeszcze ; D Btw 10 gier z 1 komentarzem sprzedanych mówi za siebie, że ludziom podobają się zmiany ; ]
Zaprawdę powiadam pseudokolekcjonerów nie przegadam ^^

Offline Bodzio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • strefaPSX
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2178 dnia: Lipiec 27, 2012, 10:31:56 »
Cytuj
To ja sprzedaję wario 3 o.O? nie wiedziałem, fajnie wiedzieć :D

Znaczy się Warioland II ;)

Offline Wawrzino

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 770
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2179 dnia: Lipiec 27, 2012, 11:17:09 »
Tak przy okazji zapytam, mógłby ktoś trochę rozjaśnić sprawę dla nowego? Zbyt długiego stażu na tym forum nie mam i nie wiem o co chodzi dokładnie ;)