Autor Wątek: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje  (Przeczytany 412941 razy)

Offline Ostry96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 784
  • GG: 6667654
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2180 dnia: Lipiec 27, 2012, 11:29:59 »
@UP
Nie wiem czy tam mam rozumieć, ale ja rozumiem tyle że Szalitar kupuje taniej i sprzedaje drożej, jedynie tyle zrozumiałem, a co w tym złego?... nie wiem.


http://allegro.pl/game-boy-advance-link-cable-przewod-i2496979487.html
Zawsze coś : ]

Offline wudu

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 69
    • initiald fansubs

Offline Szalitar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2182 dnia: Lipiec 27, 2012, 13:42:21 »
http://allegro.pl/game-boy-advance-link-cable-przewod-i2496979487.html
Zawsze coś : ]

miałem ten kabel w rękach, całkiem zadbany był u mnie, ten koleś ma go ode mnie, szkoda, że go pogiął : / albo pewnie poczta podczas transportu chociaż zabezpieczony był :p
Zaprawdę powiadam pseudokolekcjonerów nie przegadam ^^

Offline Ostry96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 784
  • GG: 6667654
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2183 dnia: Lipiec 27, 2012, 14:38:39 »
Tylko że ja byłem zwycięzcą i coś ten kabel powyginany mnie się nie wydaję : ]

Offline bogo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 176
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2184 dnia: Lipiec 27, 2012, 17:02:50 »
nie wiedziałem gdzie wstawić wiec daje tutaj , takie moje fanowskie zdjęcie z ostatniej dostawy :)





Offline Przemek_07

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 409
  • Daisuki Gēmu Bōi
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2185 dnia: Lipiec 27, 2012, 17:05:09 »
^ Bez boxów więc wszystko pewnie pójdzie na allegro :D

Offline tomcio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 175
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2186 dnia: Lipiec 27, 2012, 17:12:25 »
Z ostatniej dostawy...? Wytłumacz, bo nie do końca rozumiem. To wszystko kupiłeś na eBay'u czy gdzie? :)

Offline bogo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 176
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2187 dnia: Lipiec 27, 2012, 17:38:36 »
no wszystko idzie na allegro bo bez boxów , jakbym mial box to pewnie bym zostawił limitke z ruby :)    mam tajemniczego dostawce  , oczywiscie wszystko to org nie refurby ani zamienniki .

Offline tomcio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 175
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2188 dnia: Lipiec 27, 2012, 17:42:02 »
Masz może w tej dostawie GBA SP v.2? Jeśli tak, za ile pójdzie - nie przez Allegro? A za Micro ile żądasz?

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2189 dnia: Lipiec 27, 2012, 17:51:52 »
A ten niebieski w jakim stanie? Szkoda, że pewnie wszystko pójdzie od 100 zł w górę na alledrogo. A u dostawcy pewnie brałeś po 20 xD

@Tomcio: Dostałeś mój PM?

Offline tomcio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 175
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2190 dnia: Lipiec 27, 2012, 17:57:01 »
Tak, dostałem wczoraj. Sorki, ale mam nieoczekiwanie kupę roboty w domu i obiecany materiał prawdopodobnie będzie jutro.

Offline Dj_Anndzia

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 719
  • :)
    • Moje gry na sprzedaż/wymianę.
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2191 dnia: Lipiec 27, 2012, 18:02:13 »
Nieźle :) lle chcesz za  limitke z ruby?
Zapraszam na mój nowy blog poświęcony mojej kolekcji:)

http://collector-retrogame.blogspot.com/

Offline bogo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 176
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2192 dnia: Lipiec 27, 2012, 18:05:20 »
za limitke jeszcze nie wiem , nie ma zadnego 101 , a niebieski jest w srednim stanie , sporo rysek ma na klapie .  Te w gorszym stanie po 80 gdzies pojda , w lepszym po 100 a limitke troche drozej wystawie

Offline tomcio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 175
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2193 dnia: Lipiec 28, 2012, 09:34:37 »
@Bogo: A za Micro? 100 złotych? Mniej?

Offline bogo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 176
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2194 dnia: Lipiec 28, 2012, 09:37:28 »
ta micro za 100 ale bez ladowarki ;/

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2195 dnia: Lipiec 28, 2012, 10:25:37 »
Widząc te oferty jestem bardzo kontent, że mam już wszystko czego chciałem jeśli chodzi o konsole Game Boy (no może bym jeszcze coś przygarnął, ale to bez ciśnienia). Zakupy robiłem w czasach kiedy Allegro było jeszcze w miarę dobrym miejscem na wyszukiwanie dobrych ofert. Teraz z tego co widzę to większość to sami handlarze z naciąganymi opisami. Współczuje nowo-zainteresowanym serią GB :P

Offline bogo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 176
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2196 dnia: Lipiec 28, 2012, 13:13:17 »
obdarzasz mnie z tymi naciaganymi opisami .  to normalna kolej rzeczy najpierw cos produkuja , pozniej to tanieje , pozniej konczy sie produkcja , nagły wzrost cen , pozniej znowu spada  na jakis czas i jesli okazuje sie że ma wielu fanów to rosnie  bo jest tego coraz mniej i sporo osób nie odsprzedaje tylko chomikuje u siebie . życie  .  handlarz ma ten plus że na tym zarobi a to co mu sie podoba zostawi dla siebie .
czemu niektóre  retro samochody i czesci do nich  sa watrych  dużo wiecej niż nowe sportowe wozy ? domyślam się że was to boli  bo kiedys za 20 zł mozna było w boxie gb kupić bez wiekszych problemów ale coż.... to tez chyba jakis pozytyw ? wasz sprzet idzie w góre a nie spada jest coraz bardziej unikatowy i trudno dostepny  ja bym sie cieszył ...   dobry przykłąd :  gb classic w boxie szarak + mario land 2 w boxie na licytacji poszedl za 400 zl ! na licytacji ! na kup teraz poszedl by za 500 ...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2012, 13:21:11 wysłana przez bogo »

Offline Szalitar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2197 dnia: Lipiec 28, 2012, 14:14:12 »
Widząc te oferty jestem bardzo kontent, że mam już wszystko czego chciałem jeśli chodzi o konsole Game Boy (no może bym jeszcze coś przygarnął, ale to bez ciśnienia). Zakupy robiłem w czasach kiedy Allegro było jeszcze w miarę dobrym miejscem na wyszukiwanie dobrych ofert. Teraz z tego co widzę to większość to sami handlarze z naciąganymi opisami. Współczuje nowo-zainteresowanym serią GB :P

http://allegro.pl/zestaw-37-gier-gameboy-gba-i-gb-color-i2523915773.html widzę, że wyprzedaż masz ;D
Zaprawdę powiadam pseudokolekcjonerów nie przegadam ^^

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2198 dnia: Lipiec 28, 2012, 14:18:21 »
to normalna kolej rzeczy najpierw cos produkuja , pozniej to tanieje , pozniej konczy sie produkcja , nagły wzrost cen , pozniej znowu spada  na jakis czas i jesli okazuje sie że ma wielu fanów to rosnie  bo jest tego coraz mniej i sporo osób nie odsprzedaje tylko chomikuje u siebie . życie  .

I tym sposobem zaorałeś system. Wszystko pięknie tylko przypominam, że jesteśmy na fanowskim forum non-profit konsolek GB. Więc skąd nagle tyle rozmów na temat zarabiania na tym hobby? Gdybym chciał zarobić walnąłbym reklamy na głównej i forum, dodał ładny panel z fajsbóczkiem etc.

Tutaj na pierwszym miejscu są fani, nie kasa. I szczerze mam w nosie czy coś jest warte 500 zł czy 30. Ja wolałbym pomóc koledze po fachu niż go oszwabić, wydębić od niego ostatnią kasę. Jeżeli ktoś myśli inaczej to radzę głęboko przemyśleć czy powinien nazywać się fanem, kolekcjonerem; a przede wszystkim jaki ma szacunek dla siebie i innych. Zweryfikujcie co jest dla was ważniejsze... kasa czy pasja. Jeżeli patrzysz na GB przez pryzmat ile coś jest warte i tylko dlatego cię to jara to znak, że już jest źle...

Wystarczy spojrzeć na polską scenę Atari. Ludzie niejednokrotnie oddawali innym kumplom z forum całe kolekcje za darmo. Tylko dlatego, żeby trafił w ręce kogoś kto się nimi dobrze zaopiekuje i będzie mógł kontynuować pasję. Jasne, że mogli sprzedać wszystko i zarobić górę zielonych... Inna mentalność po prostu, inny level kolekcjonerstwa i fandomu. Rozumiem, że taka postawa w waszym mniemaniu jest naganna i należy dążyć do maksymalizacji zysku? ;>

Ale już nic nie mówię, bo znowu będzie, że "antari pierdzieli od rzeczy i ludzie nie chcą nic wystawiać na forum". Nie dalej jak parę miesięcy temu mówiłem o kontrolowaniu cen przez handlarzy, to nikt nie słuchał. Teraz mamy tego pierwsze owoce.

Offline Szalitar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2199 dnia: Lipiec 28, 2012, 14:24:04 »
to normalna kolej rzeczy najpierw cos produkuja , pozniej to tanieje , pozniej konczy sie produkcja , nagły wzrost cen , pozniej znowu spada  na jakis czas i jesli okazuje sie że ma wielu fanów to rosnie  bo jest tego coraz mniej i sporo osób nie odsprzedaje tylko chomikuje u siebie . życie  .

I tym sposobem zaorałeś system. Wszystko pięknie tylko przypominam, że jesteśmy na fanowskim forum non-profit konsolek GB. Więc skąd nagle tyle rozmów na temat zarabiania na tym hobby? Gdybym chciał zarobić walnąłbym reklamy na głównej i forum, dodał ładny panel z fajsbóczkiem etc.

Tutaj na pierwszym miejscu są fani, nie kasa. I szczerze mam w nosie czy coś jest warte 500 zł czy 30. Ja wolałbym pomóc koledze po fachu niż go oszwabić, wydębić od niego ostatnią kasę. Jeżeli ktoś myśli inaczej to radzę głęboko przemyśleć czy powinien nazywać się fanem, kolekcjonerem; a przede wszystkim jaki ma szacunek dla siebie i innych.

Wystarczy spojrzeć na polską scenę Atari. Ludzie niejednokrotnie oddawali innym kumplom z forum całe kolekcje za darmo. Tylko dlatego, żeby trafił w ręce kogoś kto się nimi dobrze zaopiekuje i będzie mógł kontynuować pasję. Jasne, że mogli sprzedać wszystko i zarobić górę zielonych... Inna mentalność po prostu, inny level kolekcjonerstwa i fandomu. Rozumiem, że taka postawa w waszym mniemaniu jest naganna i należy dążyć do maksymalizacji zysku? ;>

Ale już nic nie mówię, bo znowu będzie, że "antari pierdzieli od rzeczy i ludzie nie chcą nic wystawiać na forum". Nie dalej jak parę miesięcy temu mówiłem o kontrolowaniu cen przez handlarzy, to nikt nie słuchał. Teraz mamy tego pierwsze owoce.

ANTARIII DAJ MI TĄ, TĄ I TĄ GREE NIE MAM JEJ W KOLEKCJI PROSZĘ.

Mi się tam atari z Tobą kojarzy : D Stare brzydkie i z unikalnym charakterem x D ( oczywiście żarcik ;* )

Nie masz sam mentalności i opieprzasz sprzęt też po nie małych cenach na forum, więc nie obrarzaj kogoś. Sam może pohandluj jak Ci ludzie nawciskają piratów, uszkodzonych konsol, jesteś w plecy ale nie puszczasz tego dalej jako sprawne.. A żyć za coś trzeba, jeżeli ma takie źródło dochodu ja nie mam nic przeciwko. Łączy pasję z czymś pożytecznym ; )
Zaprawdę powiadam pseudokolekcjonerów nie przegadam ^^