Autor Wątek: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje  (Przeczytany 413081 razy)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2200 dnia: Lipiec 28, 2012, 14:32:57 »
A niby gdzie coś "opieprzam"? Jak już coś sprzedaję to raz na ruski rok jak mam duble, lub gry nieplanowane w kolekcji. Zazwyczaj znacznie obcinam ceny w stosunku do najniższych na allegro. Zarabiam na tym, że HO HO! Kilka dni temu wysłałem Bodziowi grę za darmo... nie wierzysz? Zapytaj.

Mam propozycję, załóżcie sobie z bogo i innymi pokroju MK-games, superterminatora jakąś gildię sprzedawców i tam wylewajcie swoje żale. Postawcie phpBB by przemo i tam do woli ustalajcie ceny, dyskutujcie o pieniężnej wartości danych sprzętów. Proponuję założyć stronę z cennikiem ile co jest warte i cotygodniowe aktualizacje cen, z tendencją zwyżkową oczywiście :)

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2201 dnia: Lipiec 28, 2012, 14:33:06 »
Widząc te oferty jestem bardzo kontent, że mam już wszystko czego chciałem jeśli chodzi o konsole Game Boy (no może bym jeszcze coś przygarnął, ale to bez ciśnienia). Zakupy robiłem w czasach kiedy Allegro było jeszcze w miarę dobrym miejscem na wyszukiwanie dobrych ofert. Teraz z tego co widzę to większość to sami handlarze z naciąganymi opisami. Współczuje nowo-zainteresowanym serią GB :P

http://allegro.pl/zestaw-37-gier-gameboy-gba-i-gb-color-i2523915773.html widzę, że wyprzedaż masz ;D

Rozumiem, że to miało być śmieszne, ale nie wyszło (jak zawsze w twoim przypadku)?


ANTARIII DAJ MI TĄ, TĄ I TĄ GREE NIE MAM JEJ W KOLEKCJI PROSZĘ.

Mi się tam atari z Tobą kojarzy : D Stare brzydkie i z unikalnym charakterem x D ( oczywiście żarcik ;* )

Nie masz sam mentalności i opieprzasz sprzęt też po nie małych cenach na forum, więc nie obrarzaj kogoś. Sam może pohandluj jak Ci ludzie nawciskają piratów, uszkodzonych konsol, jesteś w plecy ale nie puszczasz tego dalej jako sprawne.. A żyć za coś trzeba, jeżeli ma takie źródło dochodu ja nie mam nic przeciwko. Łączy pasję z czymś pożytecznym ; )

Jednak jestem za tym, żeby zrobić ograniczenie wiekowe przy rejestracji na forum.

Offline RafiX99

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 110
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2202 dnia: Lipiec 28, 2012, 14:40:50 »
O lat ilu to ograniczenie,bo ja chyba jestem najmłodszy na forum?
Jeśli się myle to przepraszam.

Offline bogo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 176
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2203 dnia: Lipiec 28, 2012, 14:43:06 »
Antari napisze Ci tak :
ja tu jestem moze z 2 miesiace , wychowałem sie na blokach i kumpli to ja moge mieć w realu a nie przez internet jak dziecko neostrady . Znacie sie w 5 osob i może dla siebie macie swoje ceny chociaz nie widziałem żebyś Ty czy ktoś inny z wyższych stołków coś sprzedawał , potrafisz pisac tylko ze jest za drogie i że to zawyżanie cen, ale na forum jest masa ludzi która ma to w dupie i wystawia sprzet drozej niz ja na allegro wiec o czym my tu mówimy ;]  np bez obrazu dla Mario ...  chciał gb color z klapka za 30 zl odemnie kupić bo tak mu wyceniliście(hahahahahahah) a uszkodzonego gb classica za 40 zł sprzedawał bez klapki dla ludzi z forum . Co to kurwa jest ? tacy koledzy , nie szwabią sie nawzajem ? jak dla mnie to musi być tanio ,jak ja komuś to drożej niż na serwisach aukcyjnych , taka jest prawda .
Wysłałeś gre za darmo jaka ? smerfy po niemiecku :D

Offline nintendog

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 198
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2204 dnia: Lipiec 28, 2012, 14:43:30 »
Ograniczenie wiekowe nic tu nie da, ale wyjebanie handlarzy tak.

Offline Szalitar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2205 dnia: Lipiec 28, 2012, 14:47:00 »
A niby gdzie coś "opieprzam"? Jak już coś sprzedaję to raz na ruski rok jak mam duble, lub gry nieplanowane w kolekcji. Zazwyczaj znacznie obcinam ceny w stosunku do najniższych na allegro. Zarabiam na tym, że HO HO! Kilka dni temu wysłałem Bodziowi grę za darmo... nie wierzysz? Zapytaj.

Mam propozycję, załóżcie sobie z bogo i innymi pokroju MK-games, superterminatora jakąś gildię sprzedawców i tam wylewajcie swoje żale. Postawcie phpBB by przemo i tam do woli ustalajcie ceny, dyskutujcie o pieniężnej wartości danych sprzętów. Proponuję założyć stronę z cennikiem ile co jest warte i cotygodniowe aktualizacje cen, z tendencją zwyżkową oczywiście :)

No to gratuluję jak tak, zyskałeś szacunek z mojej strony więc; ) Ja też mimo iż nie musiałem często ludziom gratisy dorzucałem, ale jak to się mówi zależy od podejścia. A z tym forum to nie jest zły pomysł jednak aspirowałbym na coś bardziej kreatywnego niż te zmodowane zamulone nie zabespieczone przemo ; P już smf lepszy z darmowym ddos filtrem.

Nie rozumiem czemu jesteś przeciwnikiem kolekcjonowania i handlowania? Co w tym złego ? to i nawet dobrze, że ceny idą w góre, bo jak ktoś da za coś więcej to jest większa szansa, że trafi to do rąk które obejdą się z tym z szacunkiem a nie do dziecka które, będzie tym rzucało itd ; )

Jednak jestem za tym, żeby zrobić ograniczenie wiekowe przy rejestracji na forum.

to niestety byśmy stracili moderatora jeżeli przebiegałaby ona ponownie : (
Zaprawdę powiadam pseudokolekcjonerów nie przegadam ^^

Offline Szalitar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2206 dnia: Lipiec 28, 2012, 14:48:15 »
Ograniczenie wiekowe nic tu nie da, ale wyjebanie handlarzy tak.

a co handlarz to nie pasjonat? nie kolekcjoner? ktoś gorszy od takiej szarej myszki jak Ty? Po za tym kultury Cię widzę w domu nie nauczyli ^^
Zaprawdę powiadam pseudokolekcjonerów nie przegadam ^^

Offline bogo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 176
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2207 dnia: Lipiec 28, 2012, 14:50:09 »
http://gbforever.pl/forum/index.php?topic=1359.msg19994#new

za to że Bodzio do którego nic nie mam , dostał od Ciebie gre , odwzajemnił tę dobroć i wystawił nesa za 150 zł dla formumowiczów . hahahahahhaha

Offline Szalitar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2208 dnia: Lipiec 28, 2012, 14:52:44 »
http://gbforever.pl/forum/index.php?topic=1359.msg19994#new

za to że Bodzio do którego nic nie mam , dostał od Ciebie gre wystawił nesa za 150 zł dla formumowiczów . hahahahahhaha

pomijając fakt uszkodzonego wii w cenie za jakie ja kupiłem sprawne z 20 grami.. okropny handlarzyna jeszcze swoją ofertą na forum oj ojjj : C
Zaprawdę powiadam pseudokolekcjonerów nie przegadam ^^

Offline tomcio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 175
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2209 dnia: Lipiec 28, 2012, 14:54:09 »
Cytat: nintendog
Ograniczenie wiekowe nic tu nie da, ale wyjebanie handlarzy tak.

Dobrze gada, polać mu! :)

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2210 dnia: Lipiec 28, 2012, 14:55:11 »

Jednak jestem za tym, żeby zrobić ograniczenie wiekowe przy rejestracji na forum.

to niestety byśmy stracili moderatora jeżeli przebiegałaby ona ponownie : (

No i znowu ci nie wyszło. Przestań już.

Offline RafiX99

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 110
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2211 dnia: Lipiec 28, 2012, 14:56:44 »
A wy sie ciągle i ciągle kłócicie.

Offline Szalitar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2212 dnia: Lipiec 28, 2012, 14:57:36 »

Jednak jestem za tym, żeby zrobić ograniczenie wiekowe przy rejestracji na forum.

to niestety byśmy stracili moderatora jeżeli przebiegałaby ona ponownie : (

No i znowu ci nie wyszło. Przestań już.

Dobrze ; ) a ja Cię szanuję i piszę Cię z dużej, kolejna lekcja kultury, kto daje moderatora takiej osobie.. Główny przeciwniku handlarzy, sprzedający gierki po 400 zł na classica..

A wy sie ciągle i ciągle kłócicie.

Bo nie ma tutaj tolerancji dla handlarzy, coś jak rasizm :D
Zaprawdę powiadam pseudokolekcjonerów nie przegadam ^^

Offline bogo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 176
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2213 dnia: Lipiec 28, 2012, 14:59:40 »
jakby mieli na tyle rozsądku i inteligencji żeby normalnie traktować "handlarzy"  to by lepiej na tym wyszli,  zawsze można sie dogadać czy coś załatwić ale nie moja sprawa ja klientów mam na allegro z forum prawie nikt nie kupuje i gdybym tyko z takiego powodu tu był to by juz  mnie tu nie było :]

Offline Szalitar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2214 dnia: Lipiec 28, 2012, 15:02:12 »
jakby mieli na tyle rozsądku i inteligencji żeby normalnie traktować "handlarzy"  to by lepiej na tym wyszli,  zawsze można sie dogadać czy coś załatwić ale nie moja sprawa ja klientów mam na allegro z forum prawie nikt nie kupuje i gdybym tyko z takiego powodu tu był to by juz  mnie tu nie było :]

to samo mówiłem, ale nasz kochany handlarz moderator nazwał mnie wtedy śmiesznym ; ) więc skoro administracja nie popiera tańszych cen dla forumowiczów to niestety muszę ich obskubywać z drobnych : (
Zaprawdę powiadam pseudokolekcjonerów nie przegadam ^^

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2215 dnia: Lipiec 28, 2012, 15:03:38 »
No i znowu ci nie wyszło. Przestań już.

Dobrze ; ) a ja Cię szanuję i piszę Cię z dużej, kolejna lekcja kultury, kto daje moderatora takiej osobie.. Główny przeciwniku handlarzy, sprzedający gierki po 400 zł na classica..

Piszę celowo z małej litery, bo to jedyny sposób wyrażenia mojej dezaprobaty do twoich wypowiedzi na forum.

A grę kupiłem za 400zł i sprzedałem za 400zł.

Offline bogo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 176
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2216 dnia: Lipiec 28, 2012, 15:09:09 »
synu kto z ciebie tak zdarł te 400 zł za gre ??  pewnie jakis kolega z forum ?

Offline Szalitar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2217 dnia: Lipiec 28, 2012, 15:10:10 »
No i znowu ci nie wyszło. Przestań już.

Dobrze ; ) a ja Cię szanuję i piszę Cię z dużej, kolejna lekcja kultury, kto daje moderatora takiej osobie.. Główny przeciwniku handlarzy, sprzedający gierki po 400 zł na classica..

Piszę celowo z małej litery, bo to jedyny sposób wyrażenia mojej dezaprobaty do twoich wypowiedzi na forum.

A grę kupiłem za 400zł i sprzedałem za 400zł.

Wątpie, żebyś kupił za 400, bo się cieszyłeś, że tanio wyrwałeś pamiętam a potem dzwiłeś, że to tyle warte potwierdzając to stroną z RARE grami, a jak sprzedałeś to byłeś w niebowzięty postem ; d Pomijająć fakt, że przeważnie kupujesz jakieś brudne gry, że się szwagier aż śmieję i je pucujesz to skąd nagle byś wziął te 4 paczki na podwójną gre, zresztą jaka logika podwójnie kupywać to samo, żeby sprzedać to samo, chyba że jesteś IDIOTĄ* to by zmieniło postać rzeczy.

* nie wyzywam Cię, tylko stwierdzam fakt.
Zaprawdę powiadam pseudokolekcjonerów nie przegadam ^^

Offline bogo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 176
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2218 dnia: Lipiec 28, 2012, 15:15:17 »
żeby nie bylo że offtop  , nie pozwólcie by kotek był smutny :

http://allegro.pl/nintendo-wii-dj-hero-softmod-dodatki-plock-i2523847516.html

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2219 dnia: Lipiec 28, 2012, 15:16:23 »
Oho widzę, że na arenę wkroczyły grube argumenty :D Nie ma sensu dalej komentować Fanie, niech się wypłaczą, a potem wszystko się usunie jak zawsze :) Ja ide na film, miłej zabawy panowie. Ciao!

@UP: Kotek na ostatnim foto ma minę jakby chciał kogoś zabić xD Reklama dźwignią handlu :)