Autor Wątek: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje  (Przeczytany 412868 razy)

Offline Didzejek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 162
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2560 dnia: Wrzesień 25, 2012, 00:06:29 »
może to jakiś wałek po prostu ? konsola w fatalnym stanie ale wyczyścić można co nieco
  Konsola była ok. Z tego co pamietam, Antari kupił białego DMG-01, w kiepskim stanie, a po dokładnym wyczyszczeniu, sprzęt wyglądał naprawdę dobrze. Tutaj wyszła tylko i wyłącznie nieuczciwość ze strony sprzedającego.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2012, 00:32:15 wysłana przez Didzejek »

Offline stormek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 299
    • Soundcloud
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2561 dnia: Wrzesień 25, 2012, 01:31:04 »
Prawdopodobnie (od)kupił użytkownik Konsolo-Mania. Teraz tylko poczekać aż GB pojawi się na jego aukcjach.

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=17315526

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2562 dnia: Wrzesień 25, 2012, 01:49:36 »
Wiadomo czyje to konto :P Wystarczy spojrzeć na przedmioty :P Polecam założyć nowe, bo poprzednie już na forum rozpracowaliśmy.

Jeżeli chodzi o tego białego DMG to stan nie jest taki zły. Solidne szorowanie będzie w stanie wydobyć z niego biel, jedyne czego nie da się odratować to startych napisów Start, A, B. Mój model można obserwować w galerii na stronie głównej. A jak wyglądał świeżo po zakupie możecie zobaczyć w temacie poświęconym mojej kolekcji bodajże. Kogo to interesuje, ten sobie znajdzie :) Paradoksalnie mój model mimo, iż przez wielu spisany na straty jest w lepszym stanie niż ten tutaj. Brud można jeszcze doszorować, ale napisów nie domalujemy. Nie wiem czy zauważyliście ale konsola w aukcji nie posiada zaślepki na EXT Connectora, co też obniża jej wartość. Na plus zaliczyć należy obecność klapki na baterie.

A odnośnie całej akcji, to świństwo ogromne. Ja bym na pewno tak tego nie zostawił. Dowody są - podlinkuj i opisz dokładnie sprawę, wyślij do administracji allegro. To są grube przekręty.

Offline igorch

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 629
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2563 dnia: Wrzesień 25, 2012, 06:42:44 »
Ot taka mała ciekawostka -> http://allegro.pl/game-boy-classic-special-edition-tanio-duzo-zdjec-i2667973476.html

Cwaniactwo w całej swojej okazałości...
zwroc sie z tym do allegro
bo to jawne oszustwo

Offline Didzejek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 162
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2564 dnia: Wrzesień 25, 2012, 09:58:37 »
Podjąłem już odpowiednie kroki aby wyegzekwować kupiony przeze mnie sprzęt. Zobaczymy jaki będzie tego finał... Na pewno Was poinformuje co i jak.

Offline kapo

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2565 dnia: Wrzesień 25, 2012, 16:45:10 »
"Grube przekręty" to robi mafia :) za takie coś nikt się nie będzie chciał wziąć , allegro umyje ręce bo jest tylko pośrednikiem , niejednokrotnie zostałem oszukany na allegro i nieraz miałem podobna sytuacje jak Didzejek . Pogoogluj a zobaczysz co sprzedawcy robią w takiej sytuacji . Zazwyczaj w po wygrania czegoś okazyjnie dostawałem informacje o odstąpienia od umowy z różnych powodów i prawnie nic już nie poradzisz chociaż byś chciał .

Przy okazji przeglądałem telefony i wpadłem na konto :  http://allegro.pl/show_user.php?uid=8787717
D...k (103)  wygrałeś białego classica wiec domyślam się że to Twoje konto ?

Wystarczy poczytać negatywne komentarze ,nieładnie się zachowałeś z tą ps2 ten classic to chyba kara za to :P

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2012, 17:26:53 wysłana przez kapo »

Offline Didzejek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 162
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2566 dnia: Wrzesień 25, 2012, 17:47:33 »
kapo - proszę Cie nie ściemniaj, jestem osobą bystrą i nie chciałbyś abym coś ujawnił prawda? ;> Coś bardzo Ci zależy aby odwieźć mnie od walki o tego GB. Sprawy PS2 to ja nawet nie skomentuje, bo nie mam sobie nic do zarzucenia, tym bardziej iż otrzymałem od allegro zwrot prowizji i jestem na etapie unieważnienia komentarza.

Ogólnie sytuacja śmieszna, sprzedający gra cwaniaka:
Powołując się na błąd oświadczenia woli, zgodnie z art. 84. § 1 Kc (kodeksu cywilnego) - w razie błędu co do treści czynności prawnej uchylam się od skutków prawnych swego oświadczenia woli. Działając rozsądnie i sprawdzając jeszcze raz wszystkie dane nie wystawiłbym towaru za tę cenę...

Brak honoru, pazerność - sprzedający
A kupujący.........  dla mnie jeszcze gorszy ale to już temat na inną rozmowę.

Offline kapo

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2567 dnia: Wrzesień 25, 2012, 17:52:28 »
nie próbuje Cie od niczego odwieść , po prostu mówię Ci jaką ja miałem sytuacje i wiem jakie to uczucie , a co chcesz ujawnić ? bo nie rozumiem

co do Ps2 nie wiem nie wnikam widziałem tylko komentarz

Offline Didzejek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 162
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2568 dnia: Wrzesień 25, 2012, 18:04:27 »
Ok, nie robimy spamu w temacie, bo to nie o to chodzi. Już ja sobie sprawę ogarnę po swojemu. Po prostu mi przykro, że człowiek napotyka w swoim życiu na takich ludzi. Widać to wszędzie, nawet na tym forum, gdzie użytkownicy powinni sobie pomagać, a nie robić pod górę i rzucać się na sprzęt jak hieny na padlinę. Tyle ode mnie.

kapo - ogarnij się proszę.

Niech mod przejedzie lekko odkurzaczem przez ten topic, bo się czat zrobił ;)

Offline SzyMan1993

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 116
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2569 dnia: Wrzesień 25, 2012, 18:19:22 »

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2570 dnia: Wrzesień 25, 2012, 19:13:38 »
Didżejek dla mnie to jakiś dramat - kupiłeś i nagle gość stwierdza, że to już było sprzedane kiedyś tam. A może on wystawił komuś specjalnie i akurat się "wstrzeliłeś" w tę aukcję i kupiłeś? Ale jeśli konsola stała od powiedzmy kilku godzin na allegro to o tym nie ma mowy. Nvm. Kupiłeś - kupiłeś. Pisz do allegro bo dalej ten frajer będzie robić takie wałki. Trzym się.

Offline Didzejek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 162
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2571 dnia: Wrzesień 25, 2012, 19:18:36 »
pajda - spójrz na czas zakończenia jednej i 2 aukcji. Na początku dostałem nawet mail z podziękowaniami za szybką wpłatę...

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2572 dnia: Wrzesień 26, 2012, 13:11:04 »
Heh. Masakra....

Offline igorch

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 629
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2573 dnia: Wrzesień 26, 2012, 18:15:41 »
http://allegro.pl/gry-na-konsole-game-boy-8-gier-i2668301798.html
licytowalem dla tactics ogre
i jak zwykle ktos zalatwil poza allegro
wkurzylem sie nieziemsko
podalem sprawe do allegro
mam nadzieje ze jakos zostanie sprzedawca ukarany, bo to chamstwo

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2574 dnia: Wrzesień 26, 2012, 18:49:35 »
Za samo TO warto zapłacić nawet to 80zł. Rzadka i genialna pozycja. Ale ostrzegam, menusy są archaiczne, a sama gra bardzo powolna. Raczej taktyk dla weteranów gatunku, choć i inni mogą próbować w niej swoich sił choćby dla świetnej poważnej fabuły i klimatu.

Offline igorch

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 629
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2575 dnia: Wrzesień 26, 2012, 19:15:27 »
Za samo TO warto zapłacić nawet to 80zł. Rzadka i genialna pozycja. Ale ostrzegam, menusy są archaiczne, a sama gra bardzo powolna. Raczej taktyk dla weteranów gatunku, choć i inni mogą próbować w niej swoich sił choćby dla świetnej poważnej fabuły i klimatu.
chcialem kupic ze wzgledow kolekcjonerskich ;p
na taka w boxie na pewno mnie nei stac

Offline stormek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 299
    • Soundcloud
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2576 dnia: Wrzesień 26, 2012, 19:48:04 »
http://allegro.pl/gry-gameboy-advance-i2672453518.html

Co prawda amerykańskie wersje ale wyglądają na oryginalne. Do tego świetne i rzadkie Gekido. Gdyby wynegocjować wysyłkę gratis to warto.

up
Nie jestem pewny co do oryginalności Gekido ale zawsze można poprosić o lepsze zdjęcia :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2012, 19:54:38 wysłana przez stormek »

Offline Saimonix

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 131
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2577 dnia: Wrzesień 26, 2012, 20:52:39 »
"Powaga jest wrogiem wyobraźni."

Offline igorch

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 629
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2578 dnia: Wrzesień 26, 2012, 20:58:17 »
http://allegro.pl/gry-gameboy-advance-i2672453518.html

Co prawda amerykańskie wersje ale wyglądają na oryginalne. Do tego świetne i rzadkie Gekido. Gdyby wynegocjować wysyłkę gratis to warto.

up
Nie jestem pewny co do oryginalności Gekido ale zawsze można poprosić o lepsze zdjęcia :)
dwie ciekawe gry i gba video
dobry zakup

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241