Autor Wątek: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje  (Przeczytany 413019 razy)

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2900 dnia: Luty 18, 2013, 23:09:43 »
Można go odświeżyć i dla kolekcjonera jak znalazł :)

Offline igorch

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 629
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2901 dnia: Luty 18, 2013, 23:34:58 »
Można go odświeżyć i dla kolekcjonera jak znalazł :)
dokładnie
jest w calosci
szkoda ze nie ma pudelka i slaby stan
ale mimo to nielada zdobycz
podobnie sp 101 pikatchu byl kiedys na allegro
trzeba byc cierpliwym

Offline Didzejek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 162
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2902 dnia: Luty 18, 2013, 23:44:10 »
Jakiś limit?

http://allegro.pl/gameboy-pocket-gra-i3041628958.html

Świetna rzecz. Szkoda, że najprawdopodobniej aukcja nie dotrwa do końca...

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2903 dnia: Luty 19, 2013, 08:01:01 »


Game Boy jak Game Boy, ale ten dinozaur na zdjeciu! Trzeba zaczac dodawac dinozaury do zdjec na GBF!

A poza tym sprawa wersji specjalnej wyglada dokladnie tak, jak napisal Antari.

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2904 dnia: Luty 19, 2013, 11:49:02 »
Uwaga!!! Licytuję ja i GamePad. Czyj jest ten sklep? ;). Najwidoczniej chwyciłem przynętę i kupię za wszelką cenę!!! :D. Na pewno!!! :3.

Offline suspect

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 178
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2905 dnia: Luty 19, 2013, 11:54:38 »
żebyś się nie spuścił

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2906 dnia: Luty 19, 2013, 11:57:56 »
Spuszczać Ty się będziesz, jak przyjdzie do zapłacenia 400 PLN za tę konsolę kupującemu. Chyba, że to jakiś twój przeziom, co jest bardziej prawdopodobne :3.

Offline shnelock

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 230
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2907 dnia: Luty 19, 2013, 12:25:48 »
pajda ty to chyba masz kompleks game-pada ale ok...

Offline Tarma

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Dead inside.
    • My Dev Acc.
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2908 dnia: Luty 19, 2013, 12:48:47 »


Proctect yerselves, war is comming :P

A tak na serio....chillax :)

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2909 dnia: Luty 19, 2013, 13:00:53 »
Shnelock - nie skomentuję tego, nie wiesz co się działo na aukcji to po co się wypowiadasz... W 15 minut cena konsoli osiągnęła wartość 152,50 PLN - typowa głupia licytacja... Potem nagle odwołanie oferty GamePada... i dopiero po wszystkim odezwał się sprzedający, mimo że pytania zadawałem już grubo przed tą całą sytuacją.
Więc shnelock zanim pierdolniesz jakąś głupotę to zbierz wszystkie fakty do kupy i nie rób z siebie idioty na forum... Poza tym kim ty jesteś? Jakim adwokatem GamePada? Zastanów się z tymi docinkami.

Offline shnelock

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 230
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2910 dnia: Luty 19, 2013, 15:29:51 »
co mnie obchodzi co tam sie dzieje , na to wszystko allegro pozwala , sprzedajacy , w czym problem? :) rozumiem musisz swoja zlosc wyrazic ale prosze cie nie w taki sposob na forum
masz jakieś zaburzenia osobowosci i sorry ale twoje slowa budza we mnie ogromna liczbe szacunku ktora wynosi 0 :)

Offline Lukas

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 203
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2911 dnia: Luty 19, 2013, 16:21:37 »
Aukcja tego GBP zakończyła się przed czasem? Bo dziś rano wydawało mi się że jest jeszcze 6 dni do końca.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2912 dnia: Luty 19, 2013, 17:10:51 »
Sam też rozmawiałem ze sprzedającym, podobno jako pierwszy. Zaproponowałem cenę i sprzedający się zgodził. Miałem zalicytować i sprzedający miał zakończyć aukcję ale ktoś mnie przebił. Potem podniosłem cenę i znowu to samo. Jak zobaczyłem cene 150 zł to dałem spokój. Sprzedający napisał mi, że ten kto dawał 150 zł wycofał ofertę i znowu jestem pierwszy do zakupu. Zalicytowałem i byłem pierwszy. Sprzedający miał zakończyć licytację. Pojechałem na chwile do miasta i widzę, że ktoś mnie przebił i licytacje zakończono. Nie wiem już co się dzieje, kto wygrał, a kto kupił. Cieszę się jednak, że konsola nie wpadła w ręce znajomych resellerów. Fajnie jakby to był ktoś z forum.

pajda ty to chyba masz kompleks game-pada ale ok...

LOL jaki kompleks. Porównaj sobie ilość komentarzy i dopasuj literki do oferty, którą wycofano na prośbę kupującego :P Czarno na białym widać, że to Game-Pad czyli konto bogo aka suspect. Zresztą reakcja bogo na forum w tym temacie parę postów wyżej mówi wiele...

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2913 dnia: Luty 19, 2013, 17:30:25 »
He he, okazuje sie, ze wszyscy jestescie siebie warci probujac zakonczyc aukcje przed czasem i licytowac za czyimis plecami. Tylko shenlocka, ktory chcialby troche mniej chamstwa na forum, potraficie opierdzielic.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2914 dnia: Luty 19, 2013, 18:18:11 »
OMG. Nie rozumiem kompletnie tej prowokacji inlagd. Co w tym nagannego? Co innego gdybym pisał PM i przebijał ofertę (jak niektórzy) w przypadku zakończonych aukcji. Nie dajmy się zwariować, przedmiot był cały czas dostępny więc zapytałem czy sprzeda poza za xxx cenę. Za jakiś czas w ogóle licytowanie, zabieranie głosu, postowanie i zamieszczanie newsów na głównej będzie uznane tutaj za przejaw chamstwa, co się porobiło...

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2915 dnia: Luty 19, 2013, 18:45:58 »
Always hardcore. Swoją drogą fajny sprzęt, ale liczy się tylko przód z napisem - reszta o ile jest taka sama jak w każdym GBP blue to można łatwo go zmiksować ze sztuką w stanie idealnym, otrzymując tym samym konsolkę w stanie near mint, wartą 2000zł w eBayowskich klimatach (resellerzy - think!)

inlagdowi chodziło o to iż licytowanie poza Allegro nie jest zgodne z regulaminem Allegro. Czyli że nie jest to oficjalny legalny i piękny sposób pozyskiwania kolekcji.
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2013, 19:02:37 wysłana przez Keitaro »

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2916 dnia: Luty 19, 2013, 22:27:51 »
Pierwsze słyszę. Przecież allegro dostaje prowizje za transakcję więc czemu niby zakupy w ten sposób miałyby być sprzeczne z regulaminem? Skoro to nielegalne to dlaczego sprzedawcy posiadają możliwość zakończenia aukcji przed czasem? Po co dano im takie narzędzie skoro jest to sprzeczne z regulaminem. Chyba rozsądniej byłoby gdyby sprzedawcy nie mogli wcześniej kończyć aukcji. Wówczas na 100% nie dochodziłoby do takich sytuacji.

Naprawdę grubo przesadzacie z prowokacjami moim zdaniem. Za chwile padnie stwierdzenie, że chamstwem jest kupowanie towarów poniżej ceny w polskiej dystrybucji, bo oszukujemy w ten sposób biednych sprzedawców. Czyli wszystkie promocje są BE. Bardziej rozgarnięci mogą to podciągnąć nawet pod kradzież.

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2917 dnia: Luty 19, 2013, 23:12:30 »
Konsolę kupiłem ja.
Shnelock - Twoja wypowiedź nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia. Idź kup konsolę od szalitara lub bogo za, bagatela, 200 PLN :3, a odnośnie tego co Cie nie obchodzi, co się tam dzieje. Wypowiedziałeś się w temacie, w którym właśnie było istotą co TAM SIĘ WŁAŚNIE DZIEJE. Więc przyswój informacje (wszystkie), związane z tematem i potem zabieraj stanowisko. Chyba, że stanowisko Twoje jest uzależnione od sympatyzowania z niektórymi tylko użytkownikami. A skoro strzeliłeś gafę to najwidoczniej tak właśnie jest. No nic, temat Twojej kretyńskiej wypowiedzi już jest nieistotny. Cieszę się, że szacunek i inne emocje lub odczucia wyrażasz w liczbach. A może za mało many? Trochę więcej grania i będziesz na pewno bardziej dorosły :*.

Odnośnie kończenia aukcji przed czasem - każdy sprzedający może zakończyć aukcję przed czasem i nie musi podawać powodu. Czy to wszystko wyjaśnia?

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2918 dnia: Luty 19, 2013, 23:13:07 »
Wiem, że trochę wyskakuje jak filip z konopi, ale promo zacne. Far Cry 3 za 30zł :) Kupiłem jeden kod. Gra normalnie stoi teraz 120-130zł

http://allegro.pl/show_item.php?item=3040611836

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #2919 dnia: Luty 20, 2013, 08:48:10 »
Czy chamstwo i wycieczki osobiste w postach pajdy tylko mi przeszkadzaja?