Autor Wątek: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje  (Przeczytany 413001 razy)

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #520 dnia: Luty 27, 2011, 17:56:01 »
wystarcyz spojrzec, na syyki we wtyku.... w oryginalach styki leza na dolnej sciance plastikowej, a tutaj styki sa pomiedzy gornym a dolnym plastikiem.... takze sadze ze tego nawet ne da sie wlozyc do gameboya. zresta zdjecia nie odaja rzeczywistego rozmiaru odpowiadajacego kardridzowi do gameboya... takze trzeba pytac i prosic o wiecej fot.... dogadywac sie zk oelsiem. a w rezultacie i tak ten koles powie - ze on to tylko sprzedaje i ze nigdy tego nie testowal.... i nigdzie nei wkladal... az sam sie zainteresowalem, bo ciekawa sprawa.
tak jak pisalem............

marlo92

  • Gość
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #521 dnia: Luty 28, 2011, 15:36:35 »
eh szkoda że cena nie jest bardziej atrakcyjna ;/

http://allegro.pl/gba-boktai-super-stan-i1485473637.html

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #522 dnia: Luty 28, 2011, 15:56:30 »
Za to sprawdzony sprzedawca nasz forumowy kolega po fachu. Gry zacne zwłaszcza Yggdra Union w BOXie. I to wcale nie jest zła cena jak za Yggdrę w pudełku. Tylko raz w życiu widziałem to do kupienia na licytacji za około 60-70zł (z wysyłką) z USA. Normalnie w cenie 60zł trzeba za sam cart zapłacić (jak się trafi na aukcję w ogóle). Boktai I i II są chyba bardziej popularne, do 60zł obie te gry można kupić. Ja za sam cart Boktaia I dałem 25zł (z wysyłką) z USA

PS. żałuję iż nie mam takiej pudełkowej wersji Yggdry ;p Tylko dlatego iż jest fantastycznie graficznie zrobione.

marlo92

  • Gość
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #523 dnia: Luty 28, 2011, 16:24:34 »
no fakt kolega z forum nie zwróciłem uwagi na nazwę sprzedającego;p no wiesz Keitaro jak byś nie wiedział że dla mnie promocyjna cena to co innego hehe żartuje  czasami to mam za dużo szczęścia w tych aukcjach na allegro bo potem jak coś ma normalną cenę to się nie wiem czemu dziwie i myślę co tak drogo eh ten fart ;p

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #524 dnia: Luty 28, 2011, 16:58:20 »
Wiesz sam siedziałem sporo w GBA i sporo kupiłem po okazyjnych cenach. Fart fartem ale z doświadczenia patrząc wiem iż są takie pozycje których nie sposób dostać w promocyjnych cenach. Chyba że chcesz 3 lata siedzieć i dzień w dzień odświeżać aukcje licząc na wielkie szczęście. Uważam iż wszystko ma swoje granice rozsądku po prostu.

marlo92

  • Gość
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #525 dnia: Luty 28, 2011, 17:11:35 »
nie no masz racje są gry których nie da się kupić w niskiej cenie  zważając na ich rzadkość i wartość kolekcjonerską ktoś raczej nawęd nieświadomy  zorientuje się co ma po przez internet  i sprzeda po normalnej lub zawyżonej cenie choć zdarzają się przypadki całkiem na odwrót ktoś jest kompletnie zielony i sprzedaje grę po normalnej cenie bo nie ma czasu dowiedzieć się o danej grze czegoś więcej lub zwyczajnie mu nie zależy ale to bardzo rzadko i w dodatku trzeba wtedy jeszcze trafić na taką  aukcje ;]

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #526 dnia: Luty 28, 2011, 18:26:40 »
Sprawdzony przez użytkownika forum R-A sprzedawca. Wiadomo na DX wciąż wyjdzie taniej, ale dużo dłużej. Jak komuś zależy na czasie to:

http://allegro.pl/srubokret-y-rozkrec-swoja-konsole-nds-i1477244531.html

Offline MIS

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 369
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #527 dnia: Luty 28, 2011, 21:00:04 »
No już bez jaj z tym taniej ;p poniżej 10 zł za śrubokręty to już tanio ;)
rnav spotting :)

marlo92

  • Gość

Offline WiiTold

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 147
  • Newbie Nintendo Collector
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #529 dnia: Marzec 03, 2011, 08:27:11 »
WOW 3DS z wymiennymi ekranami O.O Muszę to mieć!
Mój Sprzęt: Wii White, GB Classic White, GB Color Transparent Clear,  GB Advance SP Graphite, 3DS Aqua Blue, PSX, PS One

Offline Serek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #530 dnia: Marzec 03, 2011, 16:26:02 »
Kolego marlo92 dla użytkowników tego forum mam małą zniżkę jeśli zechcesz tego boktaia to ci go odstąpię za 70zł.
Zwracam uwagę tylko na to, że nie jest to jak wiele innych amerykańska wersja a europejska dzięki czemu nawet czas w grze można ładnie ustawić.



Niestety taniej nie da rady gdyż zbieram na nieco większy zakup w kategoria GBC :)
Przepraszam za offtop.
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2012, 16:43:25 wysłana przez Serek »

Offline WiiTold

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 147
  • Newbie Nintendo Collector
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #531 dnia: Marzec 04, 2011, 17:11:03 »
Looknijcie co znalazłem przez przypadek szukając Pokemonów ;D
http://www.r2pol.com/product-pol-325-Szybka-do-Gameboy-Pocket.html
Cena nie wiem czy jakaś mega, ale ogólnie sam fakt obecności takiego produktu (chyba rzadkiego w Polsce) jest interesujący :)
Ogólnie bardzo interesujący sklep. Dobre ceny mają.
Mój Sprzęt: Wii White, GB Classic White, GB Color Transparent Clear,  GB Advance SP Graphite, 3DS Aqua Blue, PSX, PS One

Offline Chaykin

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 164
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #532 dnia: Marzec 04, 2011, 18:56:39 »
Akurat r2pol to dość znany sklep. :) Mogę szczerze polecić. Cen nie mają jakichś okazyjnych, ale z czegoś żyć muszą, a aż tak źle nie jest. :] Pewnego razu zamówiłem u nich ten pokrowiec to zamiast jednego w paczce były trzy. :D Chyba im nie schodzą... Co do szybki GBP to już kiedyś zauważyłem, że mają. Wygląda na dość wierną kopię oryginału - w przeciwieństwie do oferowanych przez nich szybek GBA. Fajnie by było jakby mieli na stanie wszystkie szybki (tak podobne jak ta GBP) tzn. DMG-01 jasną i ciemną, GBC, GBA i GBA SP. Niestety - te trzeba sprowadzać. :/
odi profanum vulgus et arceo


Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #534 dnia: Marzec 05, 2011, 22:30:56 »

Offline Adi

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #535 dnia: Marzec 06, 2011, 22:17:36 »
Te szybki do Pocketa są już na allegro:
http://allegro.pl/szybka-na-ekran-gameboy-pocket-sklep-r2pol-i1471596386.html
Sam wziąłem dwie :D.

Macie tu Zeldę Seasons:
http://allegro.pl/zelda-oracle-of-seasons-unikat-jedyna-na-allego-i1493354114.html
Cena chyba dobra bo to połowa tego co inni sobie za nią śpiewają.

BTW. Na ile wycenilibyście Metal Gear Solid: Ghost Babel, sam kardridż, prawie ideał w pełni sprawny?

Offline Didzejek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 162
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #536 dnia: Marzec 07, 2011, 10:36:28 »
Macie tu Zeldę Seasons:
http://allegro.pl/zelda-oracle-of-seasons-unikat-jedyna-na-allego-i1493354114.html
Cena chyba dobra bo to połowa tego co inni sobie za nią śpiewają.

Ta Zelda to moja aukcja w razie co, więc nie nie ma czego się obawiać. Z chęcią się zamienię/dopłacę do GBA SP. Mam tez kilka innych tytułów. Przepraszam za offtopic. Pozdrawiam

Offline 54LVIAD0R

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #537 dnia: Marzec 07, 2011, 17:39:10 »
ja mam swoją wersje z pudełkiem i manualem którą kupiłem ciut drożej, wiec raczej nie skorzystam - ale w porównaniu z ceną i dostępnością ebayową - to naprawde warto:

http://allegro.pl/pocket-music-swietna-gra-edukacyjna-dla-dzieci-i1493185061.html

''gra edukacyjna dla dzieci'' hehehe opis w ogóle śmiechu warte ale kto ma wiedzieć ten wie o co cho ;D

aaa i jeszcze edit:
jest napisane ze działa na gbc gba i gb sp - nieprawda!! działa tylko na gbc!!

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #538 dnia: Marzec 07, 2011, 17:53:29 »
jest napisane ze działa na gbc gba i gb sp - nieprawda!! działa tylko na gbc!!

Dodatkowo gra działa na Gameboy Kolor xD cokolwiek autor miał na myśli. To chyba jakiś nowy model. Ehh już nawet w kategorii przedmiotu jest jak byk wytłuszczone Game Boy Color...

marlo92

  • Gość
Odp: Różnego rodzaju okazje, promocje, aukcje
« Odpowiedź #539 dnia: Marzec 08, 2011, 21:01:19 »
żółty GBP pytałem sprzedawcy ma klapkę i naklejkę do końca aukcji 6 min można tanio kupić ;]

http://allegro.pl/game-boy-pocket-i1494197356.html