Autor Wątek: [PSP] Droga konsolka  (Przeczytany 2948 razy)

Offline Adi

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 36
[PSP] Droga konsolka
« dnia: Czerwiec 05, 2011, 15:10:30 »
Witam. Zastanawia mnie jedna rzecz i nie wiedziałem kogo o to zapytać więc piszę tutaj.
Planuję opchnąć moje PSP które jest ze mną niemal od startu tej konsolki na rynku (1004 Value Pack + komplet + folia Hori + karta 8GB + Pandora z kartą) i chcąc sprawdzić obecne ceny natknąłem się na coś takiego:

http://allegro.pl/sony-psp-m33-pl-menu-mnostwo-dodatkow-i1647824065.html

Może mi ktoś powiedzieć dlaczego ludzie tyle dają za ten sprzęcior w dodatku bijąc się o niego jak o kiełbasę za komuny? Jest to praktycznie sama konsola z pudełkiem i do tego fat a ludzie dają za nią więcej niż za nową 3004.
Chyba nikt nie jest tak głupi żeby rzucić się na to darmowe oprogramowanie?

Offline moni-chan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 291
  • 世界のイルージョン。
    • deviantART
Odp: [PSP] Droga konsolka
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 05, 2011, 19:01:20 »
1. Bardzo fajnie opisana aukcja, wiarygodna.
2. Konsola w bardzo dobrym stanie.
3. Kolekcjonerzy.
4. PSP z serii 3000 ma beznadziejny mankament - ekran. Może ma on trochę lepsze kolory, ale za to okropne paski -_- Możesz je zobaczyć tu: http://youtu.be/KSPAep-iIUg Dlatego lepiej kupić poprzedniczkę tego modelu.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: [PSP] Droga konsolka
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 05, 2011, 19:30:03 »
Ja posiadam model z serii 2000, który chyba jest optymalnym rozwiązaniem. 3000 miałem okazję widzieć i testować - wielkość plamki pixela wydaje się jakoś dziwnie większa... plus te dziwne paski... najlepiej widać to tutaj

http://www.gram.pl/news_8g3gJO23_Sony_wstydzi_sie_PSP_3000_i_zamierza_wycofac_konsolke_ze_sprzedazy.html

Ceny na tej aukcji horrendalne, dla kolekcjonerów to raczej słaby kąsek, ich nie interesują przerobione konsole, które służą do codziennego grania. Wydaje mi się że uwagę kolekcjonerów przykuła by bardziej nieprzerobiona konsola.

Offline Adi

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: [PSP] Droga konsolka
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 05, 2011, 20:07:51 »
OMG! 571zł!!! Albo ten koleś jest bogiem handlu albo tamci to skończeni idioci. Ja mam dokładnie ten sam zastaw + pasek na ręke i pokrowiec z value pack + folia hori założona na ekran niedługo po zakupie + karta 8GB + bateria serwisowa Pandora ze specjalną serwisową kartą pamięci.  Chyba też wystawie go na allegro, może kolekcjonerzy się rzucą. Chyba że ktoś stąd chce kupić?

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: [PSP] Droga konsolka
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 05, 2011, 20:44:48 »
Możliwe że ktoś sztucznie podbijał cenę, sam nie wiem...

Offline GBColorSprint

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Fan gier wyścigowych, platformówek i serii GTA.
Odp: [PSP] Droga konsolka
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 05, 2011, 21:19:00 »
O masakra, to ja dałem znacznie mniej za swoje nowiuteńkie PSP 2000. :O Może Oni się nie znali i myśleli, że te programy były płatne i cena za to wszystko jest niewysoka, nie wiem...

Btw, jednak PSP 2000 to najlepsza możliwa wersja tej konsoli. :]

Japońszcyzna wciąga.... ;/

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: [PSP] Droga konsolka
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 05, 2011, 21:36:10 »
Różni idioci się trafiają, ja sprzedałem kiedyś (na początku tego roku) szare ds classic bez pudełka, z nieoryginalną ładowarką za 300zł. Za te pieniądze kupiłem sobie innego tańszego dsa i pare gier :P

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: [PSP] Droga konsolka
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 05, 2011, 21:38:43 »
Chore hehe ja sprzedałem NDS Classic w wersji Pink za 120 zł na allegro :) A tu proszę, widać można było życzyć sobie więcej :)

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: [PSP] Droga konsolka
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 05, 2011, 21:41:34 »
Wogóle teraz jakiekolwiek DSy na allegro są w chorych cenach. Jakbym teraz kupował, to bym się załamał i nie kupił, tylko kupił prędzej PSP, bo za dsy sobie prawie tyle samo wołają. Btw. to planuję zakup PSP, ale nie znam się za bardzo na tych konsolach ;) I sorki za offtop, tak w ogóle xD

Offline Adi

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: [PSP] Droga konsolka
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 06, 2011, 08:22:17 »
To może weźmiesz ode mnie? Jedyne 571zł + cena karty i Pandory :D
Nie no żarcik. Do ceny się dogadamy.

http://allegro.pl/nowa-konsola-psp-2004-5-50prometeusz4-lodz-sklep-i1631219144.html
hahahahaha Ja też chce zarabiać na idiotach :) BTW jak konsola oryginalnie zapakowana może mieć custom firmware?

Offline Serek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: [PSP] Droga konsolka
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 20, 2011, 14:50:26 »
Te 500zł za konsolę to wcale nie jest tak dużo, co prawda więcej niż zazwyczaj wołają na aukcjach jednakże jak komuś zależy, cóż ich wybór.
Dużo to jest 800$ za wersje limitowaną PSP 3000 Miku Hatsune, i to na dodatek używaną :(