Giełda > Sprzedam / Zamienię

Japan Wishlist - pozycje, których zakupem jesteśmy zainteresowani

<< < (2/21) > >>

Bono:
Na poczatek  moge  zalatwic nowke Pocket Bomberman [Tin Box] (wersja w metalowym pudełku),Command Master  sam kart lub komplet oraz  te limitowane gameboy pockety ale niestety tylko  pedelkowe wersje

Mrocznooki:
W takim razie ja się piszę na Pocket Bomberman [Tin Box] oraz Game Boy Pocket Famitsu - box . Przewidywany czas dotarcie paczki do Polski , tak żebym miał kasę przygotowaną? No i oczywiście prosił bym na PW informacje ile ta przyjemność będzie mnie kosztować :)

Antari:
Ja bym reflektował na Command Master - sam kartridż, tyle że prosiłbym najpierw o sprecyzowanie ile mniej więcej to będzie kosztować żebym wiedział jakiej wielkości kredyt mam wziąć xD

Bono:
Ceny ponizej najtanszej oferty na ebayu wiec tragedi nie bedzie. Termin dostawy to okolo 26 licpa jak beda pewni chetni. Termin odbioru jak i do zaplaty do indywidualnego ustalenia

Mrocznooki:
W takim razie na 100% pisze się na GB Pocketa Famitsu Box oraz Pocket Bomberman [Tin Box] . Czekał będę na dokładną informację od ciebie o całkowitym koszcie , jak mi dasz znać że masz już je w Polsce przeleje ci na konto pieniądze :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej