Ogólny > Strona i Forum

Ukrywanie dzialu ze zdjeciami kolekcji

(1/4) > >>

inlagd:
Dla wszystkich gosci (czyt. niezalogowanych, a wiec i niezarejestrowanych) caly dzial forum ze zdjeciami kolekcji pozostaje ukryty. Jakis miesiac temu poruszylem pytalem o powody ukrywania go, ale pytanie pozostalo bez odpowiedzi. Dzis proponuje ankiete i zapraszam do rozmowy na ten temat.

Jesli chodzi o moje zdanie, to pozwole sobie zacytowac sam siebie:


--- Cytat: inlagd w Sierpień 22, 2011, 11:36:01 ---
--- Cytat: pajda w Sierpień 22, 2011, 10:55:05 ---blokowanie jakichkolwiek galerii spowoduje ze beda rejestrowac sie uzytkownicy, ktoryz nie beda nic pisac..... - czy to dobre? z pewnoscia wiecej uztkownikow bedzie na naszym forum. ale to kwestia dyskusyjna.

--- Koniec cytatu ---

Ile osob zarejestruje sie po to, zeby zobaczyc cos, o istnieniu czego dowie sie dopiero po fakcie rejestracji? :)

Sam bylem zaskoczony po zarejestrowaniu, ze istnieje ukryty dzial o ktorym nie ma sie pojecia wczesniej. Szkoda, bo to jeden z ciekawszych dzialow, ktory mowi sporo o ludziach na forum i moze przyciagac aktywnych uzytkownikow.

--- Koniec cytatu ---

Ankieta jest aktywna przez najblizszy tydzien, a wyniki sa widoczne po oddaniu glosu.

Marcin:
Dział był ukryty po to by kolekcje użytkowników nie był dostępne dla całego internetu. Ot taka pseudo blokada. Jeżeli przeszkadza nie ma problemu zlikwidować.

pajda:
wedlug mnie powinien byc ukryty - nie wszyscy musza ogladac nasze cuda. proste. jednakze zrobiolbym to w sposob inny - ktos niezarejestrowany widzialby temat - fotki naszych konsol. ale wchdzac w neigo wyskakiwalaby iformacja - tylko dla zarejestrowanych. ot cala filozofia. ale to moje zdanie. ten temat wlasnie jest po to zeby zadecydowac wspolnie. zacheta dla obcych zainteresowanych jest. ale tak jak inlagd zacytowal to ja ponowie pytanie - czy rzesza niezarejestrowanych uzytkownikow - ktorzy zrobili to tylko po to zeby zoabczyc nasze kolekcje bedize czyms dobrym....? (pisze o uzytkownikach, ktorzy nie beda aktywni - domniemam ze ebda niekatywni).

Rezor:
Jestem tego zdania co Pajda. Pamiętam, że zanim sie tu zarejestrowałem, to nie miałem pojęcia o tym temacie z fotkami. A potem nagle się pojawił, byłem zdziwiony tym faktem. A jakby był widoczny dla wszystkich, ale otwierał się tylko dla zarejestrowanych to byłoby ok.

adf1985:
Zdecydowanie dla wszystkich. Ja nawet rejestrując się dopiero po długim czasie zauwazyłem ten dział. Gdybym widział go przed rejestracją, a byłbym potencjalnym kolekcjonerem, to z pewnością założyłbym konto szybko i chciał włączyć się bardziej w dyskusje na forum.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej