Ogólny > Strona i Forum

Ukrywanie dzialu ze zdjeciami kolekcji

<< < (2/4) > >>

pajda:
ale dzial - NASZE FOTKI - to juz chyba bezdyskusyjnie trzeba ukryc i dla niezarejestrowanych w ogolnie nie powijien byc dostepny. hcoiaz nei wrzucilem tam swojej fotki toi jednak jestem tego zdania ze nikt obce kto nie nalezy do forum nie powinien tgo widizec. pozdro.

Ryukendn:

--- Cytat: adf1985 w Wrzesień 20, 2011, 21:24:59 ---Zdecydowanie dla wszystkich. Ja nawet rejestrując się dopiero po długim czasie zauwazyłem ten dział. Gdybym widział go przed rejestracją, a byłbym potencjalnym kolekcjonerem, to z pewnością założyłbym konto szybko i chciał włączyć się bardziej w dyskusje na forum.

--- Koniec cytatu ---

albo się jestem kolekcjonerem albo nie, więc czy ktoś zobaczy ten dział przed czy po to jeden but że tak powiem.

Dj_Anndzia:
A ja jestem za tym, żeby tylko było widoczne dla zarejestrowanych użytkowników. Nie chciałabym żeby ktoś obcy który wszedł na chwile zobaczyć zdjecia w jakiś sposób je wykorzystał (np. chwalił się gdzie indziej że to jego, czy obojętnie do czegoś innego). Jeśli ktoś naprawdę się będzie fascynował konsolami to po prostu dołączy do fanów i się zarejestruje. rejestracja jest bezpłatna wiec chyba to w niczym nie odstrasza, i go tym bardziej zmotywuje żeby zobaczyć kaski innych.

Chaykin:
Jeżeli dałoby się tak zrobić to dział i tematy powinny być widoczne dla wszystkich, a już przeglądanie tematów (w tym i fotek) tylko dla zarejestrowanych. Jeżeli się nie da - otworzyć dla wszystkich.

inlagd:
Argumenty za ukrywaniem nie przekonuja. Takie ukrywanie nie chroni przed niczym ani do niczego nie zacheca.

Jesli jednak mialoby tak pozostac, to pomysly pajdy i Chaykina sa jak najbardziej dobre i godne zastosowania (goscie powinni przynajmniej wiedziec o istnieniu i rozmiarach ukrytego przed nimi dzialu).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej