Autor Wątek: Gdzie kupię/znajdę...  (Przeczytany 42000 razy)

Offline Wawrzino

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 770
Odp: Gdzie kupię/znajdę...
« Odpowiedź #260 dnia: Marzec 06, 2018, 21:34:28 »
Ok ludziska, potrzebuję rady konkretniejszej niż "poszukaj na aliexpress" ;)
Szukam szklanej szybki do GBA, widziałem w necie takie z bardziej błyszczącą czcionką niż oryginalna. Niestety nie wiem gdzie taką można dostać, bo oczywiście Chińczyki muszą na Ali zamazywać logo, a nie widzi mi się kupować jakiejś marnej jakości. Jeśli macie jakiś sprawdzony sklep (może być nawet na Aliexpress), gdzie takowe ustrojstwo dostanę, to będę wdzięczny za link.

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: Gdzie kupię/znajdę...
« Odpowiedź #261 dnia: Marzec 17, 2018, 10:31:57 »
No więc ja Ci odpowiem - poszukaj na Aliexpress ;D

Tak serio, zobacz sklep Gamers Zone Store. Zakupiłem tam dwie takie szybki, mają logo oraz od razu taśmę samoprzylepną. Jeśli masz wątpliwości, powinieneś w feedbacku znaleźć zdjęcia rzeczywiste od kupujących ;)

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Gdzie kupię/znajdę...
« Odpowiedź #262 dnia: Sierpień 30, 2018, 15:11:29 »
Hej,

Gdzie kupię dobrej jakości gumki pod przyciski do GB Pocket?

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: Gdzie kupię/znajdę...
« Odpowiedź #263 dnia: Sierpień 31, 2018, 01:46:15 »
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5970843804

Kupiłem od nich ostatnio zestaw do DMG, są BARDZO zbliżone do oryginału; kolor delikatnie inny; nie śmierdzą chińszczyzną; idealnie pasują. Dobra cena.

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Gdzie kupię/znajdę...
« Odpowiedź #264 dnia: Wrzesień 01, 2018, 16:51:26 »
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5970843804

Kupiłem od nich ostatnio zestaw do DMG, są BARDZO zbliżone do oryginału; kolor delikatnie inny; nie śmierdzą chińszczyzną; idealnie pasują. Dobra cena.

Dzięki!

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: Gdzie kupię/znajdę...
« Odpowiedź #265 dnia: Styczeń 23, 2019, 21:04:01 »
Szukam zamiennej naklejki na tył Game Boya Pocket.

Chodzi oczywiście o ten dolny label, nie o ten z numerem seryjnym. Wiem, że w sieci można łatwo kupić wzorowane na japońskiej etykiecie. Gdzieniegdzie udało mi się też znaleźć "te amerykańskie". Nigdzie nie umiem namierzyć europejskiej wersji, wzorowanej na tej ze zdjęcia powyżej. Ktoś wie gdzie takie dorwę?

EDIT
Nawet na zamiennikach obudów naklejki są w japońskim stylu.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2019, 22:07:22 wysłana przez Bart »

Offline wx45

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Gdzie kupię/znajdę...
« Odpowiedź #266 dnia: Maj 02, 2019, 03:39:32 »
Hej, orientuje się ktoś może jaki cart powinienem kupić do LSDJ? Jest tego trochę, jedne tanie drugie droższe, większość wyglada jakby mogła miec problemy ze sterownikami pod nowego windowsa. LSDJ tez ma cały czas nowe wersje i chciałbym uniknąć sytuacji ze program nie odpali się na kupionym flashcarcie.

(Cart do classica/pocketa)

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: Gdzie kupię/znajdę...
« Odpowiedź #267 dnia: Sierpień 28, 2019, 19:35:31 »
Poszukuję zamiennego włącznika do GBC/GBA. Jedyny jaki znalazłem na online, jest na eBayu:
https://www.ebay.co.uk/itm/New-Power-Switch-Nintendo-GBA-Game-Boy-Advance-SP-GBA-SP-Gameboy-Color-GBC/273944384418?hash=item3fc85b93a2:g:mZgAAOSwBO1c8EFx

Niestety, z wysyłką z USA zakup jest nieopłacalny. Może ktoś z Was wie, gdzie można dostać ten element? A może ktoś dysponuje częścią z demontażu?


Offline mykowhai

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Pokémaniac!
Odp: Gdzie kupię/znajdę...
« Odpowiedź #269 dnia: Sierpień 31, 2019, 20:25:38 »
Poszukuję zamiennego włącznika do GBC/GBA. Jedyny jaki znalazłem na online, jest na eBayu:
https://www.ebay.co.uk/itm/New-Power-Switch-Nintendo-GBA-Game-Boy-Advance-SP-GBA-SP-Gameboy-Color-GBC/273944384418?hash=item3fc85b93a2:g:mZgAAOSwBO1c8EFx

Niestety, z wysyłką z USA zakup jest nieopłacalny. Może ktoś z Was wie, gdzie można dostać ten element? A może ktoś dysponuje częścią z demontażu?

Możliwe że mam taki switch, bo kiedyś chyba zamawiałem do swojego GBA, ale ostatecznie go nie wlutowałem bo wyczyściłem swój oryginalny. Daj znać jeżeli nie kupiłeś, może swój odnajdę to się jakoś dogadamy :)

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: Gdzie kupię/znajdę...
« Odpowiedź #270 dnia: Wrzesień 02, 2019, 21:02:43 »
Wielkie dzięki Panowie. Wychodzi na to, że nie umiem dobrze przeszukiwać AliExpress. Dokonałem zamówienia, zobaczymy co z tego wyjdzie. Dam znać!