Autor Wątek: [DS Lite] GB,GBC,GBA?  (Przeczytany 2831 razy)

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
[DS Lite] GB,GBC,GBA?
« dnia: Październik 12, 2011, 16:38:28 »
Jeżeli kupię Acekard 2i i nagram emulator GameBoy'a /Colora (chyba jest to Lamusboy) to wszystkie nagrane 'kopie zapasowe' będą działać bez problemu? I jeżeli chcę grac w 'kopie zapasowe' gier z GBA to muszę kupić Ez-Flash 4, wgrać romy gier i grać bez problemu? Nagrywam romy 'kopi zapasowych',emulator GB/GBC na Acekard'a i gram?

Dziękuję za odpowiedź.
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: [DS Lite] GB,GBC,GBA?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 12, 2011, 17:31:27 »
A dlaczego zamiast "kopii zapasowych" swoich gier nie chcesz uzywac ich zrodel, czyli oryginalow, ktore przeciez posiadasz?

Edycja: Faktycznie, ciezko by je bylo uruchomic na DS Lite. Mea culpa, zwracam honor. Tak to jest jak sie ma uczulenie na piratow, hehe.
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2011, 17:49:27 wysłana przez inlagd »

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: [DS Lite] GB,GBC,GBA?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 12, 2011, 17:53:56 »
Tzn. w GBA nie mam podświetlenia ekranu (przeszkadza to) i dowiedziałam się iż na DS Lite można gry z GB/GBC emulować, dlatego się pytam czy wystarczy romy gier wgrać na Acekard/ Ez-Flash i grać, czy trzeba jeszcze zrobić coś.
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: [DS Lite] GB,GBC,GBA?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 12, 2011, 21:01:59 »
Prawdopodobnie gry z GBA/GBC/GB odpalisz jedynie poprzez programator przeznaczony do slotu 2, przynajmniej jeżeli chodzi o gry na GBA to na pewno. Czyli kupujesz EZ-Flash'a, nagrywasz "kopie zapasowe" na flash-cart i tenże wkładasz do slotu 2 (tego przeznaczonego na gry z GBA). Ale na 100% ci nie powiem bo nie posiadam flash-carta na GBA, nigdy nie emulowałem żadnego tytułu z GB/GBC/GBA na DS lite.

Offline adf1985

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 35
Odp: [DS Lite] GB,GBC,GBA?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 16, 2011, 18:22:23 »
Na Lameboy mozesz emulowac gry z GB/GBC, zaś do GBA musisz miec ez-flash na 2 slot