Autor Wątek: [PSP] Youtube i PDF  (Przeczytany 2922 razy)

Offline Bodzio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • strefaPSX
[PSP] Youtube i PDF
« dnia: Październik 31, 2011, 18:44:05 »
Wiem, że jest tu kilku posiadaczy PSP więc zapytam i tu bo jakoś w necie nie mogę odnaleźć żadnych informacji. Ma ktoś jakiś skuteczny patent na oglądanie filmików z Youtube w PSP? I poleci ktoś jakiś dobry program do czytania plików PDF? Nie mam zbytnio czasu na zabawę z tą konsolą, więc wolę zapytać bardziej doświadczonych użytkowników.

Offline MIS

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 369
Odp: [PSP] Youtube i PDF
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 31, 2011, 20:45:33 »
PSPTube był w czasach mojej fascynacji PSP (2006-2008) więc może być lekko out-dated ale działał najlepiej. PDF -> dl.qj.net
rnav spotting :)

Offline Bodzio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • strefaPSX
Odp: [PSP] Youtube i PDF
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 01, 2011, 10:45:52 »
Próbowałem z tym PSPTube i nie działa niestety. Gdzieś przeczytałem, że już jest nieaktualizowany od hoho i przestał działać z YouTube, a odnośnie PDF sprawdzę. Dzięki.

Swoją drogą to PSP mnie zawiodło. Większość aplikacji do tej konsoli już dawno nie jest rozwijana, gier jak na lekarstwo i niezbyt ciekawe i do tego ten analog, który łatwo zajechać. Rozumiem że niedługo premiera następcy, ale bez przesady... Jak PS2 wychodziło to nawet PSX przechodził swoją młodość. Nic będę szukał dalej.

Offline mingan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 288
Odp: [PSP] Youtube i PDF
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 01, 2011, 11:38:29 »
Ja psp kupiłem od razu po premierze i uwierz mi na słowo, to dopiero była posucha :P  Line up 3DS'a to przy tym oaza obfitości. Pamiętam, że przez jakiś rok grałem tylko w Tekena i GTA.  Teraz pod koniec życia tej konsolki wyszło właśnie sporo naprawdę dobrych i wartych uwagi tytułów:
- persony
- crisi core
- kingdome hearts
No i po drodze masz jeszcze Loco rocko, god of war, metal gear solid, syphone filter, monster hunter i genialne jak dla mnie a dość mało znane Tales of Eternia (zakochałem się w tej grze i mam przegrane ostro ponad 100h).

Offline Bodzio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • strefaPSX
Odp: [PSP] Youtube i PDF
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 01, 2011, 11:52:08 »
No ja dopiero w tym roku... Nie mam już czasu na granie, a konsolę kupiłem głównie ze względu na możliwość gry w gierki z PSXa i do tego konsola nadaje się idealnie. Niemniej jednak trochę prześledziłem listę gier na PSP, choćby na wikipedii i większość to odgrzewane kotlety, a i tak lista ta nie robi na mnie wrażenia. Poza tym zmartwiło mnie trochę na forach o PSP taka cisza od dłuższego czasu odnośnie nowości w programach, choćby z możliwością oglądania YouTube. Chyba wszyscy czekają już chyba na Vita. Muszę poczytać więcej o tej konsoli. Może sie skuszę na starcie, chociaż to zawsze wiąże się z najgorszym modelem konsoli i największą ceną :)

Offline mingan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 288
Odp: [PSP] Youtube i PDF
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 01, 2011, 13:58:42 »
Z tego co pamiętam to kiedyś scena psp nie była jakaś mega rozbudowana więc nie dziwię się, że umarła.
Za jakiś czas znowu zacznę odkopywać stare gry na psp bo nakupiłem ich kiedyś jak idiota i teraz leżą :P
Co do Vity na Twoim miejscu ja bym poczekał. Po tym pierwszym bum konsola zacznie tanieć no i inne firmy zaczną produkować te ich nowe nośniki (kto wpadł na taki poroniony pomysł z nowym nośnikiem to ja nie wiem). Nie jestem pewien czy w przypadku sony można mówić o gorszych i lepszych wersjach. Ich ulepszenia zazwyczaj ograniczają się głównie do zmniejszania wagi i gabarytów.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: [PSP] Youtube i PDF
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 01, 2011, 17:40:51 »
- persony
- crisi core
- kingdome hearts

Hoho widzę że kolega ma podobne zainteresowania do moich :) Nie należy zapominać, że na swoją premierę czeka też Final Fantasy Type-0, który jest już chyba ostatnim hitem tej konsolki. Ja rozkoszuję się właśnie wydaną niedawno Personą 2: Innocent Sin, która po 12 latach wreszcie ukazała się w zrozumiałym języku. PSP to kopalnia pomysłów, skrajnie odmiennych klimatycznie od DS'a, zwłaszcza w Japonii gdzie kochają tę konsolkę.

W Polsce naprawdę ciężko o prężnie działającą scenę i PSP nie jest tutaj wyjątkiem. Odpalenie homebrew na PSP wiąże się też z koniecznością jej przerobienia, co jest trudniejsze niż na sprzęcie konkurencji - wystarczy kupić programator i jazda. Nie wiem jak ma się scena homebrew DS'a obecnie, może podobnie? Line-up końcowy PSP jest dla mnie całkiem ok - więcej niż jedna gra warta uwagi w miesiącu to i tak obecnie dla mnie za dużo (brak czasu, studia itd.).

Offline Bodzio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • strefaPSX
Odp: [PSP] Youtube i PDF
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 03, 2011, 23:21:22 »
Dobija mnie ta konsola i tak. Już zrezygnowałem z poszukiwań jakiegoś sposobu na oglądanie YT, ale żebym nawet PDFa przeczytać nie mógł to już kpina, no chyba że ja coś źle robię. W internecie znalazłem w sumie jeden program do tego Bookr i każdy resetuje mi konsolę, mam wersję 3004. Beznadzieja i tyle. To Sony powinno ułatwić użytkownikom dostęp do takich usług jak YT czy porządny program do czytania różnych plików tekstowych. Myślałem, że obecne konsole do gier już nie są tylko do gier, a oferują dostęp do różnych usług. Jak widać w przypadku PSP to się nie sprawdza. Nie mogę też zrozumieć jakim cudem znalazłem tylko po jednym liczącym się programie w całym necie do YT i do PDF, które nie dość, że nie działają to są jeszcze nie rozwijane chyba od lat. Aż się musiałem wypisać.

Offline Tarma

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Dead inside.
    • My Dev Acc.
Odp: [PSP] Youtube i PDF
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 04, 2011, 14:01:54 »

Offline Bodzio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • strefaPSX
Odp: [PSP] Youtube i PDF
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 05, 2011, 13:42:09 »
Dzięki za link, ale to też nie pomogło. Na szczęście przysiadłem nad tym wczoraj dłużej i poradziłem sobie i z PDFami, i z YouTube. Tak więc PSP wraca do łask, choć te poszukiwania rozwiązań mnie trochę zdenerwowały ;)