Ogólny > Strona i Forum

Kradzież materiałów

<< < (2/4) > >>

Jaro:

--- Cytat: Stopka z GBZ ---'Zabrania się kopiowania materiałów z tej strony.'
--- Koniec cytatu ---
Antari dlaczego Ci to zwisa? Przecież te materiały bedą też na GBforever :] Ja bym napisal, i tak pewnie Cię oleją ale liczy się sam fakt.
Najgorsze, ze podpisali je swoim nickiem! Redaktorzy z bożej łaski ;o

Antari:
Najbardziej podobał mi się tekst na końcu każdego arta ''Podziękowania dla GameBoyZone.vdl.pl'' - w domyśle podziękowania za robotę głupiego - wy piszcie a my będziemy z tego korzystać za FREE xD

Zwisa mi dlatego, że ja o transfer już nie muszę się martwić tam. Co nie zmienia faktu, że lekko mnie poirytowało i bynajmniej wartość przedmiotu sporu nie jest taka mała. Nad artami chociażby ''Jak odróżnić podróbę...'' spędziłem masę czasu, sporo mnie to kosztowało nerwów i delikatnie mówiąc wkur.... mnie że ktoś kradnie moją pracę.

Antari:
A oto i odpowiedź:


--- Cytuj ---''Witam jestem administartorem strony sp1bp.pl . Artukuły, które zostały zaczerpnięte z Pana strony były wykorzystane przez uczniów i umieszczone na łamach kącika uczniowskiego  włśnie przez nich. Bardzo przepraszam za to niedopatrzenie. Jeszcze dzisiaj zostaną usunięte. Mam prośbę o przesłanie mi skopiowanych tytułów artykułów, które pochodzą z Pana strony. Nie znam dokładnie tej strony, a nie chciałabym jakiegoś przeoczyć i nie usunąć. Jeszcze raz przepraszam, a ja osobiście w okresie powakacyjnym wyjaśnię tą sprawę z uczniami. Pozdrawiam''
--- Koniec cytatu ---

Logan:
Elegancko !

Antari:
Moja odpowiedź: (materiały już są usunięte)

''Witam. Widzę, że artykuły zostały usunięte, więc nie ma konieczności podawania ich tytułów. Sprawa dotyczy teoretycznie jednej osoby - niejakiej Anny Salwin, wczoraj przeglądając natrafiłem także na skopiowany przez nią artykuł (obecnie usunięty) pochodzący z bloga tematycznego mojego kolegi - karawana.eu, odnośnie innych materiałów będących na stronie się nie wypowiem gdyż nie wgłębiałem się dokładnie w ich treść.

Dlatego też, proszę wyjaśnić tę sprawę z uczniami po okresie wakacyjnym i wyciągnąć odpowiednie konsekwencje, gdyż jak się domyślam za pracę w ''Kąciku Uczniowskim'' uczniowie otrzymują pewne gratyfikacje, beneficjenty w postaci lepszego zachowania, oceny czy większej ilości punktów dodatkowych. Dlatego też wydaje mi się, iż ich praca powinna być samodzielna, a nie polegająca na metodzie ''kopiuj, wklej'' z innych portali tematycznych.

Pozdrawiam''

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej