Autor Wątek: Nintendo DS Browser - pytanko  (Przeczytany 3787 razy)

Offline Shabbaz

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
Nintendo DS Browser - pytanko
« dnia: Styczeń 09, 2012, 20:53:39 »
Witam was! :d
Nie wiedziałem gdzie ten temat założyć, więc poleciał tutaj - jeśli zły dział proszę o przeniesienie. Otóż problem jest taki: mam ds-a clasica, chcialbym na nim korzystac z internetu (wifi). Żeby z niego korzystać potrzeba DS browser-a, czyli specjalnego programu na dwoch kartridzach (jeden sluży za dodatkowy ram do przeglądarek, a drugi za program). A z tego co widze nigdzie tego w polsce za bardzo nie można dostać ( chyba że ktoś ma na sprzedaż to się skuszę), i pytanie jest takie: czy da się uruchomić DS browser-a przez pirata r4 (nagrywarka z slotem na microsd do nagrywania pirackich gier na nds-a) ? nie dałoby się zrobić tak żeby część pamięci z sd robiła za ram? Pozdrawiam i dodaje link jeśli ktoś nie wie o co chodzi - http://www.retroage.net/index.php?Itemid=119&id=1346&option=com_content&task=view

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Nintendo DS Browser - pytanko
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 09, 2012, 20:57:15 »
da sie. musisz miec na R4 wtedy program cyzli browsera. ale musisz miec jeszcze cos takeigo jak EZ flash na drugi slot i wteyd ten kart bedizeoribl za dodatkowy ram. czytaj - na skizo.org tam teamtow jest w brud.

Offline bobiboy89x

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 65
Odp: Nintendo DS Browser - pytanko
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 09, 2012, 21:05:59 »
Kolego tu nie popieramy piractwa tak wiec polecę Ci darmowe programy a dokładnie to przeglądarki które odpalisz na r4  DSHobro  Banjaloo kiedyś korzystałem ale z tego co pamiętam to jest też opera DS i przez DSorganizer ogólnie znajdź sobie stronę z homebrerem i tam szukaj jest ich sporo   

Offline Krupier

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 210
Odp: Nintendo DS Browser - pytanko
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 09, 2012, 23:05:35 »
Przecież Opera na DSa to chyba jakiś żart jest.

Wygodniej się neta na Nokii 3310 przegląda.

Offline bobiboy89x

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 65
Odp: Nintendo DS Browser - pytanko
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 09, 2012, 23:08:23 »
to jest skórka narzucona na jakiś program czy coś w tym stylu taka alaopera

Offline Shabbaz

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Nintendo DS Browser - pytanko
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 10, 2012, 18:30:28 »
Nikt nie popiera piractwa, ale kilka samowypalonych płytek z filmami każdy ma :) Owszem też jakoś nie jestem na kradzieżą dochodów dla firm ale no sorry bardzo nie ma gdzie tego kupic. Jedyna aukcja była na ebay-u gdzie kosztowało to prawie 100 złotych z wysyłką - sorry bardzo. Znalazłem na youtube filmik pt. "Bunjaloo tutorial" więc spróboje to przetestować. Dzieki za odpowiedzi.