Autor Wątek: WonderSwan Color- Kilka pytań dotyczące CudownegoŁabędzia.  (Przeczytany 2043 razy)

Offline PanRobot

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
WonderSwan Color- Kilka pytań dotyczące CudownegoŁabędzia.
« dnia: Styczeń 29, 2012, 08:23:57 »
Chciałbym sobie kupić  konsolkę WonderSwan Color, ale praktycznie nic o niej nie wiem. Znam jedynie jej dane techniczne. Mam kilka pytań do posiadaczy WSC:

- Ile jest łącznie gier na WSC, i czy jakaś gra opuściła Japonię?
- Jakie są "must have" na WSC
- W jakich cenach mógłbym dostać konsolkę, a w jakich cenach gry?

Z góry dzięki za odpowiedź.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2012, 10:06:43 wysłana przez PanRobot »

Offline marek7_ak

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 286
  • xboxarcade.pl
    • xboxarcade.pl
Odp: WonderSwan Color- Kika pytań dotyczące CudownegoŁabędzia.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 29, 2012, 09:30:33 »
1) z tego co wiem wyszły 102 gry na WSC + wszystkie z czarno-białego wonderswana. Żadna gra nie opuściła Japonii ale kilka wyszło po angielsku tylko niestety ich cena praktycznie zawsze przekracza 700$
2) na pewno Final Fantasy 1,2 i 3. Mogę też dodać Tetrisa oraz serię Digimon (odpowiednik pokemonów, podobno równie dobry a nawet lepszy) tylko trzeba niestety znać japoński.
3) konsolę można upolować naprawdę tanio, identycznie jest z grami. Ceny podane przez sprzedawce na alle są po prostu absurdalne. Niektóre z tych gier kupowałem za 25% tej ceny razem z wysyłką.

Offline PanRobot

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: WonderSwan Color- Kilka pytań dotyczące CudownegoŁabędzia.
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 29, 2012, 10:25:00 »
A w jakich cenach można upolować grę Rockman EXE? Szczególnie dla niej chciałbym sobie kupić WSC.

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: WonderSwan Color- Kilka pytań dotyczące CudownegoŁabędzia.
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 29, 2012, 11:35:27 »
Na WSC jest świetne Guilty Gear Petit. Niestety trudna do zdobycia. Generalnie dla Europejczyka to bardziej kolekcjonerski sprzęt. Sam przymierzam się już długo do zakupu ale wiem iż pograć nie wiele na tym pogram.