Ogólny > Strona i Forum

Aktywacja konta

<< < (3/6) > >>

Antari:
Zrobione :D

mattek:
Nie ma konsoli o nazwie Gameboy Pocket Classic. Jest albo Pocket albo Classic ;)
Powiedz jeszcze, za ile go wychaczyłeś ?

Antari:
Pewnie chodzi o GB Pocket w wersji Classic Grey, tego który wisiał niedawno na allegro.

zentlaKILLA:

--- Cytat: mattek w Sierpień 02, 2012, 21:29:59 ---Nie ma konsoli o nazwie Gameboy Pocket Classic. Jest albo Pocket albo Classic ;)
Powiedz jeszcze, za ile go wychaczyłeś ?

--- Koniec cytatu ---

100 zł - dla sprostowania, trzeba było w nim podlutować jedną sprężynkę do baterii i wyczyścić obudowę, niemniej cały shell jak i ekranik są na serio w idealnym stanie. Ta wersja GB wygląda cudnie :-)


--- Cytat: Antari w Sierpień 02, 2012, 21:30:55 ---Pewnie chodzi o GB Pocket w wersji Classic Grey, tego który wisiał niedawno na allegro.

--- Koniec cytatu ---

Dokładnie ten !!! Antari - widzę, ze jesteś więcej niż zorientowany. Popieram, w ulubionych tematach warto trzymać rękę na pulsie ;-)

Btw kiedyś na Allegro (październik / listopad 2011 r.) był był w ofercie Gameboy Light. Ostatecznie nie został on jednak sprzedany. Skontaktowałem się w zeszłym tygodniu ze sprzedawcą z pytaniem, czy ma jeszcze niniejszą konsolę na stanie. W odpowiedzi usłyszałem, że sprzedał ją jednemu z forumowiczów za (!!!!!!!!!!!!!!) 200 zł. Jeśli ów Szczęśliwiec to czyta - MOJE GRATULACJE !!! Taka kwota za taki rarytas to jak za darmo ;-)

Z innej beczki - dużo forumowiczów posiada tego Graala ? (tj. Gameboy'a Light)

Antari:

--- Cytat: zentlaKILLA w Sierpień 02, 2012, 22:12:32 ---Btw kiedyś na Allegro (październik / listopad 2011 r.) był był w ofercie Gameboy Light. Ostatecznie nie został on jednak sprzedany. Skontaktowałem się w zeszłym tygodniu ze sprzedawcą z pytaniem, czy ma jeszcze niniejszą konsolę na stanie. W odpowiedzi usłyszałem, że sprzedał ją jednemu z forumowiczów za (!!!!!!!!!!!!!!) 200 zł. Jeśli ów Szczęśliwiec to czyta - MOJE GRATULACJE !!! Taka kwota za taki rarytas to jak za darmo ;-)

Z innej beczki - dużo forumowiczów posiada tego Graala ? (tj. Gameboy'a Light)

--- Koniec cytatu ---

Chyba pamiętam tę ofertę. To był srebrny GBL? Kilka osób na forum go posiada/posiadało. Dla mnie to jeden z ostatnich przystanków na drodze kolekcjonera GB. Kwota +200zł to jednak sporo za dużo, jak na moje obecne możliwości. Ale kiedyś na pewno kupię.

/ Nie zaśmiecajmy już tego tematu, w razie czego polecam utworzenie wątku w odpowiednim dziale na forum.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej